Поради

З чого повинен складатися ідеальний дизайн-проект інтер’єру

Якщо ви плануєте капітально відремонтувати квартиру або ж провести роботи в новому приміщенні, просто необхідно мати дизайн інтер’єру квартири. Самостійно виконати роботу у вас навряд чи вийде, тому рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців нашої компанії. Далі ми поговоримо про те, що таке ідеальний дизайн-проект, який є першим кроком до квартири вашої мрії.

Зонування і планування

Щоб ваша квартира повністю відповідала вашому способу життя і настрою, рекомендуємо замовити дизайн інтер’єру у професіоналів. Першим етапом після складання технічного завдання є продумування планування. Документ передбачає візуалізацію всіх перегородок і стін, елементів меблів і функціональних зон.

Фахівці, які займаються розробкою, в першу чергу відштовхуються від площі приміщення, кількості проживаючих у квартирі і їх звичного розпорядку дня. Завдяки цьому вдається створити дійсно комфортну для всіх планування, коли у кожного члена сім’ї є власний куточок.

Адже наші фахівці намагаються раціонально використовувати кожен квадратний метр приміщення. Це особливо актуально для малогабаритних приміщень.

Підбір меблів

Далі фахівцями розробляється детальний 3д дизайн квартири. По суті, клієнт отримує якісний реалістичний проект, що дозволяє оцінити, яким буде кінцевий результат всіх запланованих робіт.

Такий проект включає навіть розташування меблів і матеріали, з яких вона повинна бути виготовлена. Ми виконуємо дизайн інтер’єру під ключ. Так що клієнту залишається лише вносити правки і оцінювати роботу. Коригувати задумку дизайнера набагато простіше, коли у вас перед очима знаходиться ідеально пророблена візуалізація.

Підготовка робочої документації

Але важлива і потрібна не тільки 3d візуалізація інтер’єру, але і розробка креслень, інших допоміжної документації, яку в подальшому будуть використовувати будівельники.

І тут існує кілька варіантів розвитку подій. Перший: щоб отримати сучасний дизайн інтер’єру, наші фахівці можуть розробити детальні креслення, доповнені безліччю рекомендацій для працівників. Це стосується не тільки планування, але і навіть матеріалів, які варто використовувати, щоб домогтися потрібного ефекту. Також буде надано і прорахунок матеріалів, які необхідно закупити.

Але у нас ви можете замовити дизайн інтер’єру квартири з подальшим супроводом проведення робіт. В такому випадку ремонтна бригада буде перебувати в комунікації з дизайнером, який в будь-який момент зможе відповісти на питання, які виникають, надати додаткову інформацію, креслення та іншу документацію.

Адже розробка дизайну інтер’єру нічого не варто без подальшої правильної реалізації задуманого. Тому наша ремонтно-будівельна компанія в Велемстрой з радістю надасть кожному кваліфіковану допомогу як дизайнерів, так і ремонтників. В результаті кожен наш клієнт отримає квартиру, про яку мріяв усе життя.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.