Поради

З якою метою використовують поліетиленову трубу і для чого?

Ще кілька років тому для монтажу магістралей водопостачання для поливу дачних і садових угідь використовувалися металеві труби. Виріб, безумовно, довговічне і зносостійке, володіє високим запасом механічної міцності. Але разом з тим у нього є і суттєві недоліки – схильність іржавіння, схильність до накопичення органічних наростів всередині труби, важку вагу. Сьогодні на зміну металу прийшла поліетиленова труба https://kapelka.com.ua/oroshenie-i-poliv/truba-pe-polietilenovaya-magistralnaya (ПЕ труба). Вона має безліч конкурентних переваг, оптимально підходить для облаштування поливальних магістралей при краплинному зрошенні.

Для чого потрібна ПЕ труба при краплинному зрошенні

Принцип крапельного зрошення істотно відрізняється від звичайного поливу грядок з шлангів. Тут вода подається автоматично в задані проміжки часу. Джерелом для поливу може бути накопичувальна ємність, централізована система водопостачання, свердловина або колодязь, оснащені насосним обладнанням та контролерами. Але і полив з шланга і крапельне зрошення на увазі приєднання до центральної магістралі. Саме для її монтажу і використовується поліетиленова труба.

Ключовими перевагами ПЕ труби в порівнянні з аналогами з металу та інших полівінілхлориду вважаються:

· Висока пропускна здатність;

· Серйозні показники максимально допустимого робочого тиску;

· Стійкість до ультрафіолету і іржавіння;

· Відсутність ймовірності наростів з органіки, розвитку мікробів і інших патогенних середовищ всередині труби за рахунок спеціальної обробки на етапі виготовлення;

· Доступна вартість.

Окремо садівники відзначають гнучкість і еластичність ПЕ труби, за рахунок чого крапельне зрошення монтується в рази легше і швидше.

Монтаж ПЕ труби для системи крапельного зрошення

Центральна магістраль з ПЕ труби – один з ключових елементів крапельного зрошення. Саме з прокладки труб починається монтаж автоматичного поливу. Потім до труби будуть кріпитися трубки з меншим діаметром і краплинні стрічки з емітерами. З огляду на важливість поліетиленової труби в системі крапельного зрошення, категорично не варто економити на купівлі даного товару. Замовляти ПЕ трубу потрібно тільки на сайті перевіреного продавця, де реалізується сертифікована продукція відомих брендів.

751349759
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.