Поради

З якими проблемами впораються лікувальні засоби для волосся

Ми практично щодня користуємося засобами для волосся: шампунями, бальзамами, лаками або іншими стайлери. Найчастіше це формули, призначені для людей без особливих проблем, – тобто універсальні і підходять усім.

В каталозі “Ватсонс” ви знайдете формули, розроблені для людей з різними проблемами. Давайте подивимося, з чим справляється лікувальна косметика для волосся, а які проблеми їй вирішити не під силу.

Випадання (в залежності від причин і виду)

Оскільки випадання волосся буває різним, відразу обмовимося, що засоби проти цієї проблеми (якщо це не ліки, а просто косметика), спрямовані на вирішення простих завдань. Якщо випадання пов’язано з неправильним і неакуратним відходом, а також недостатнім харчуванням волосся, вони цілком допоможуть. І саме випадання не повинно бути занадто рясним.

Деякі проблеми зі шкірою голови

До них віднесемо:

  • сухість і відчуття стягнутості;
  • свербіж;
  • лупа.

Якщо ці проблеми не обумовлені серйозними захворюваннями, а викликані неправильно підібраним відходом, занадто сухим повітрям в приміщенні і іншими зовнішніми умовами, хороший лікувальний шампунь поліпшить ситуацію вже в перший тиждень.

Хворобливий вигляд: тьмяні, ламкі, плутаються волосся

Тут умова той же. Якщо тьмяне волосся – це не наслідок хвороби, тривалої дієти або гормонального збою, – лікувальна косметика допоможе їх швидко відновити. Іноді причиною таких проблем стають елементарні помилки в догляді. Наприклад, людина довгий час використовує невідповідну косметику, миє волосся дуже гарячою водою, не захищає їх від сонячних променів в літній час і т. Д. Результати від дії подібних факторів непогано усуваються за допомогою більш сильної косметики.

В яких випадках лікувальна косметика не допоможе

Є багато ситуацій, коли така косметика стає лише доповненням до основного рішенням. Ось приклади таких проблем:

випадання, лупа і свербіж, обумовлені захворюваннями, сильними стресом, механічними пошкодженнями;
посічені кінчики – їх можна тільки обрізати, а потім запобігти повторній появі;
невелика густота шевелюри, обумовлена ​​особливостями самого організму.

Іноді людина може самостійно визначити, звідки взялася проблема. Та ж лупа часто з’являється в зимовий час, коли в будинках включають опалення. Вологість повітря підвищується – і шкіра голови сохне. Цю закономірність легко відстежити.

Але є такі ситуації, коли причини проблеми – випадання або дискомфорту шкіри голови – неочевидні. У такій ситуації негайно звертаються до лікаря, до дерматолога-трихолога. Він призначає ряд аналізів, підбирає індивідуальну програму лікування і додатково рекомендує лікувальну косметику для волосся.

Якщо у вас є таке призначення або ви точно знаєте, який засіб потрібно вам для усунення проблеми, загляньте в магазин “Ватсонс” – ви знайдете на майданчику великий вибір продукції для волосся.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.