Поради

Залізобетонні вироби від компанії «Монобетон»

У сучасному будівництві неможливо обійтися без виробів із бетону. Їх використовують для заливання фундаменту, споруд фасадів, перекриттів. Компанія «Монобетон» виготовляє та реалізує бетон та будівельні матеріали на його основі. Клієнти мають можливість придбати матеріали, що випускаються у серійному виробництві, та замовити продукцію за індивідуальними запитами. Доставка здійснюється територією країни.

Бетонні плити перекриття: особливості та переваги конструкцій

Компанія «Монобетон» виготовляє плити перекриття, які підходять для застосування у будівництві приватних будинків та багатоповерхових конструкцій. Залежно від потреб можна вибрати конструкції такого типу:

 • Порожні. Найчастіше їх використовують із створення міжповерхових перекриттів. Через те, що всередині конструкції є порожнечі, вони відрізняються підвищеними теплоізоляційними властивостями.
 • Повнотільні. Витримують величезні навантаження, товщина плити становить до 16 см.
  Ребристі. Найкраще підходять для створення перекриттів, складських, комерційних приміщень, складів чи ангарів.
 • Монолітні. Для виготовлення використовують металеву арматуру, через що вони здатні витримувати підвищені навантаження.
 • Суцільні. Виготовляють із бетону підвищеного класу міцності. Підходять як перекриття для несучих конструкцій.
 • Полегшені. Мають порожнечі всередині конструкції, що позначається на їх невеликій вазі. Підходять для встановлення на фундамент, не розрахований на високі навантаження.

Серед переваг всіх бетонних плит стійкість до низьких температур та перепадів температур, вологостійкість, міцність, тривалий термін експлуатації, відносно простий монтаж та доступна вартість.

Переваги співпраці з компанією «Монобетон»

Виробничі потужності заводу дозволяють швидко налагодити випуск серійного виробництва будівельних матеріалів. Ділові партнери “Монобетону” отримують такі гарантії вигоди співпраці:

 • Доступні ціни на всю продукцію, найвигідніші тарифи на доставку матеріалів.
  Робота за договором та чітке дотримання його пунктів.
 • Декілька способів оплати, клієнт може вибрати найзручнішу для нього (на картку, розрахунковий рахунок).
 • Висока гарантія якості, що підтверджується перевірками в акредитованій лабораторії.

У лабораторії використовують перевірку ультразвуковим обладнанням. Перевіряються показники звукопоглинання, морозостійкості, міцності, зносостійкості матеріалів. З питань співробітництва варто звертатись за контактними номерами телефонів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.