Поради

Заміна мастила в двигуні – популярна послуга автосервісу

Одним з найважливіших компонентів двигуна автомобіля є масло. Воно є як у бензинових, так і дизельних агрегатах. Основне завдання масла – змащувати працюючі частини двигуна, знижувати силу тертя, а значить і зношування деталей. Від постійного нагрівання та тертя, масло втрачає свої якості і тому потребує регулярної заміни.

Заміна масла повинна проводитись залежно від пробігу або через рік. Найчастіше користуються саме другим варіантом. Процедура заміни масла не складна, її можна виконати самостійно. Це хороший шанс перевірити стан двигуна, тому бажано проводити заміну масла в сервісі. Тим більше багато СТО надають цю послугу безкоштовно за умови покупки у них масла.

Для повної заміни масла у стандартному двигуні потрібно 3,5-4літри. Також необхідно заздалегідь придбати масляний фільтр. Його заміна провадиться паралельно.

Існує дві технології заміни олії – експрес технологія та класична.

Класичний спосіб заміни олії займає близько години. Спочатку потрібно добре прогріти двигун. Це підвищить плинність масла і підніме всю суспензію. Машину заганяють на естакаду або піднімають на витягу, знімають захист картера і відкручують пробку в нижній частині двигуна. Розігріте масло починає стікати самопливом у заздалегідь підготовлену ємність. Оцінивши якість відпрацьованого масла можна оцінити стан двигуна. В ідеалі масло має бути текучим, рівномірно темного кольору. Наявність білих згустків говорить про те, що в нього потрапила вода, рідина, що охолоджує, або паливо. Поява металевої стружки свідчить про механічне зношування якогось вузла двигуна. І той, і інший стан не є нормою і потребує ремонту.

Як тільки все масле стече, замінюють її обсяг. Це допоможе визначити скільки доливати свіжого масла. На автомобілі змінюють масляний фільтр, закручують кришку та встановлюють захист картера. Доливання масла виробляють через маслозаливну горловину, розташовану під капотом.

Експрес метод передбачає видалення масла за допомогою вакуумного пристрою через отвір для щупу. Він швидший і «чистіший». Не дозволяє прибрати масло з двигуна повністю. На дні все одно залишається невелика кількість відпрацьованого мастильного матеріалу, який змішуючись з новим маслом значно погіршує його якість.

Заміна масла в АКПП у Львові

Власники автомобілів з АКПП повинні приділяти особливу увагу регулярній заміні масла, як в коробках передач, що обслуговуються, так і в необслуговуваних. Автосервіс Арія Моторс що на Городоцькій 306 пропонує скористатись послугою повною або частковою заміною масла. Для запису на сервіс автомобіля телефонуйте за номерами указаними на сайті65133975

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.