Поради

Замовлення контекстної реклами в професійному агентстві

З кожним роком досягати високих позицій сайту в Гугл стає все складніше. Вимоги пошукової системи посилюються, вводяться нові фільтри, які впливають на просування інтернет-ресурсів. Щоб швидко знайти клієнтів в Мережі, можна замовити контекстну рекламу в Гуглі. З її допомогою можна почати отримувати заявки на надання послуг і продаж товарів буквально через кілька днів після запуску.

Щоб запуск реклами був успішним, і ви не злили весь свій бюджет, звертайтеся до професіоналів в агентство digital маркетингу в Україні. Ми є офіційним партнером Google, довгі роки працюємо в сфері інтернет-маркетингу, встигли завоювати відмінну репутацію серед численних клієнтів.

Переваги замовлення контекстної реклами в агентстві «Багатий Діджитал»

  • Тільки цільова аудиторія. Оголошення побачать тільки ті користувачі, які зацікавлені в товарах або послугах.
  • Оплата за конкретний результат. Плата відбувається тільки в тому випадку, коли клієнт заходить на сайт або робить телефонний дзвінок.
  • Відстеження рентабельності. У будь-який момент часу можна оцінити ефективність рекламної компанії.
  • Швидкий пошук нових клієнтів. Налаштування рекламної компанії займає всього кілька днів, після чого ваш бізнес почне отримувати замовників і покупців.
  • Постійне підвищення ефективності. Щомісяця відбувається аналіз результатів компанії з подальшим перерозподілом бюджету в більш вигідні напрямки.

Що входить у відання контекстної реклами

На початковому етапі відбувається знайомство з сайтом, визначення бізнес-цілей, аналіз основних конкурентів, узгоджуються терміни і бюджет рекламної компанії. Наступним етапом сертифіковані фахівці виконують збір і угрупування ключових слів, розподіляють їх за цільовими сторінками.

Після цього створюються оголошення з підібраними зображеннями, налаштовується аналітика, відбувається узгодження запуску рекламних компаній. Наші фахівці постійно готують звіти для клієнтів, працюють над підвищенням ефективності оголошень.

Скільки коштує контекстна реклама Google

Цей показник залежить від вашого бюджету, тематики, регіону просування, конкретних цілей і завдань бізнесу. Вартість послуг «Багатий Діджитал» встановлюється перед стартом компанії, і визначається індивідуально для кожного замовника в залежності від цілей і ніші бізнесу. Причому цей показник залишається незмінним навіть при значному підвищенні рекламного бюджету.

З агентством «Багатий Діджитал» ви 100% знайдете нових клієнтів і замовників в найкоротші терміни, що позитивно позначиться на прибутку бізнесу. Сотні наших партнерів вже переконалися в цьому на особистому прикладі.

65993924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.