Головна / Поради / Заняття англійської мови від Friends Online

Заняття англійської мови від Friends Online

Багато хто хоче поліпшити свої знання англійської мови, проте знаходять тисячі причин, щоб цього не зробити. Брак грошей, часу, боязнь чогось нового – все це блокує нам шлях до навчання і самовдосконалення. Школа Friends Online допоможе Вам позбутися Ваших страхів і перешкод на шляху до вивчення англійської мови.

Переваги навчання в онлайн школі Friends Online

Friends Online відрізняється від всіх інших шкіл. Все навчання тут проводиться дистанційно онлайн, за допомогою комп’ютера та Інтернету. Адже шлях до місця навчання і сидіння за партою ніяк не сприяють підвищенню рівня знань. Тому для цього, Friends Online розробила спеціальну методику навчання на відстані. Ви можете вчитися з дому в кращих вчителів. Тільки потрібно зайти на свою сторінку і вибрати рівень навчання.

Студенти, які вже навчалися в школі Friends Online рекомендують її, адже знайшли тут ряд переваг:

  • Повністю дистанційне навчання;
  • Низька ціна;
  • Можливість коригування графіка занять;
  • Наявність особистій сторінці з усіма досягненнями і зауваженнями;
  • Робота з викладачем, як на заняттях, так і в інший зручний час;
  • Економія часу на під’їзд і можливість вчитися з телефону.
  • Групові заняття в школі Friends Online

Школа Friends Online пропоную для студентів як індивідуальні, так і групові заняття. Найбільш популярними стали групові заняття, адже ціна вдвічі нижча, ніж на індивідуальні. Це дуже вигідно і зручно. Адже в групі допускають не більше 6-8 чоловік. Школа Friends Online піклується про те, щоб кожен учень отримував достатньо уваги від вчителя. Такий курс триває 4 місяці. Заняття проходять не рідше 2 разів на тиждень. Коли Ви запишетесь на курс, Ви можете вибрати годинник занять, які будуть Вам підходити. Кожне заняття триває 1 годину і 20 хвилин. Якщо Ви не впевнені, що хочете записатися саме на такі курси, можна спробувати перше безкоштовне заняття, на якому Ви побачите все на власні очі. Так Ви зможете вирішити, чи підходить Вам заняття онлайн. Такі групові заняття з англійської допоможе Вам навчитися розмовляти в англомовному середовищі серед інших студентів і краще розуміти мову на слух.

Відвідавши сайт школи Friends Online, Ви можете побачити всі переваги такого навчання і можливості, які надає школа. Також тут представлені сотні коментарів учнів, які вже навчалися в цій школі. Вам буде цікаво почитати і дізнатися більше про методи навчання і викладачів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

17 + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!