Поради

Засоби від мишей в квартирі: хімічні, механічні, народні

Поява мишеподрбних паразитів в приватному секторі, на дачній ділянці або квартирі – неприємний момент для власників. Ці дрібні тварини є переносниками небезпечних для людей захворювань. Також можуть заразити домашнього вихованця на сказ.

Їм властиво поїдання врожаїв і цибулин квітучих рослин. Крім псування продуктів, вони більшу частину запасів забруднюють екскрементами. Сучасні магазини пропонують широкий вибір засобів, спрямованих на винищення хвостатих шкідників.

Яку несуть небезпеку для майна?

Якщо на горизонті з’явилася хоч одна особина, то можете бути впевнені, десь поруч їх ціла колонія. Таке нашестя неминуче призводить до наступних проблем:

  • Пошкодження або повного знищення зібраного врожаю
  • Отруєння зерен і інших культур
  • Псування меблів та іншого домашнього інвентарю
  • Появи неприємного аміачного запаху
  • Щоб запобігти збільшенню їх чисельності, необхідно вчасно починати боротьбу і придбати засоби для боротьби з гризунами оптом.

Які способи підходять для очищення квартири від шкідників?

Існує безліч варіантів, що відрізняються високою ефективністю та швидкою дією на організм.

{імічні отрути

Володіють відмінною результативністю, оскільки 100% вбивають паразита. Однак, вимагають обережного застосування, так як можуть нашкодити не тільки вихованцям, а й домочадцям. Можуть мати різну ступінь впливу:

  • Сильне – моментально вбивають, але небезпечні для оточуючих тварин
  • Слабке – не здатні нашкодити домашнім жителям (щоб миша або пацюк померла, їй потрібно кілька разів поласувати отрутою)

Природно, перший тип засобів покаже швидкі результати. Але їх краще застосовувати на відкритій території або в нежитлових приміщеннях.

Народні та екологічні методи

Перше правило, яке повинен запам’ятати господар квартири – мишоподібних НЕ селяться там, де чистота і продукти ретельно заховані в недоступних місцях.

Для захисту продуктів харчування можна використовувати герметичні закриті ємності. Додатково можна скористатися маслом перцевої м’яти, яка добре відлякує «хвостатих». Воно має своєрідний аромат, що не переносимо мишами і щурами. Продається в спеціалізованих магазинах і аптеках за низькою ціною. Ним обробляються ватяні кульки, які потрібно розмістити по кутах і міняти кожні 6-7 доби.

Електричні і механічні пастки

Вони ідеально підходять для квартири, оскільки не виділяють небезпечних речовин. Потрібно просто поставити конструкцію в місці проживання або проходження особин і зарядити ласощами. Обов’язкова умова – щоденна перевірка капкана і прибирання спійманих «жертв».

Також можна придбати електричні пристрої, що працюють на основі електричного струму або ультразвуку. Перший вид швидко вбиває тварину електричним розрядом, а другий – відлякує з місця впливу. Варто відзначити, що достовірних даних про повну безпеку електро-пасток для людини і тварин немає.

Тому якщо вирішили використовувати саме цей метод винищення шкідників, тоді дотримуйтесь приписами в інструкції. Недоліком ультразвукових пристосувань вважається їх вартість, так як для кожної кімнати потрібно буде купити по одному пристрою. Який із способів вибрати і застосовувати на практиці вирішує власник квартири.

Важливо підбирати препарат з урахуванням постійної наявності / відсутності людей і вихованців в приміщенні, кількості мишей / щурів. Пам’ятайте, що отруйні приманки характеризуються невисокою токсичністю, а й цього показника вистачить, щоб нашкодити здоров’ю.

Тому всі дії з Отавою необхідно проводити в одноразових гумових рукавичках.

Голос Сокальщини на GoogleNews