Поради

Застосування ад’ювантов і прилипачів в сільському господарстві

Вирощування сільськогосподарських культур неможливе без копіткої роботи фермерів. Рослини часто піддаються хворобам і негативних факторів навколишнього середовища, тому без застосування спеціальних добавок практично неможливо домогтися високого врожаю

Агрокомпанії використовують добрива, фунгіциди, гербіциди та прілепателі для рослин. Купити прилипачі високої якості за низькими цінами можна на офіційному сайті компанії «Ерідон» https://www.eridon.ua/ru/vidy_deyatelnosti/sredstva-zaschity-rastenij/adyuvanty. На сайті вказана вся інформація по виробниках і діючих речовин. Консультанти допоможуть вибрати необхідний препарат.

Складність у вирощуванні сільськогосподарських культур полягає у впливі шкідників і негативних природних факторів. Від цього погіршується стан посівів і врожайність в цілому. Своєчасна захист рослин з використанням відповідних засобів захисту допомагає позбутися від значного відсотка шкідників. Але погодні умови (спека, недостатня або надмірна вологість, вітер, якість води) знижують ефективність захисних засобів. Щоб не допустити цього, в комплексі використовують ад’юванти (допоміжні речовини). Вони забезпечують ефективність проникнення в рослину допоміжних речовин, тобто, зміцнюють дію основного компонента.

Додаючи ад’юванти в пестициди, можна домогтися такого ефекту:

  • Поліпшити змочування поверхні культур і проникнення пестицидів.
  • Поліпшити дії гербіцидів в несприятливих умовах (посуха, зливи, спека).
  • Захистити культуру від рясних опадів.
  • Забезпечити краще проникнення активних речовин в тканину рослини.

Дії ад’ювантів залежить від чинного компонента препарату.

Прилипач діє схожим чином. Він допомагає підгодівлі, інсектицидів і фунгіцидів затримуватися на стеблах і листках культури. Таким чином, рослина встигає поглинути поживні компоненти, які отримує завдяки підгодівлі. Поверхнево-активні речовини (ПАР) дозволяють наземної частини культури стати рівною, чистою, швидко рости в різних кліматичних умовах. ПАР дозволяють економити близько 30% препаратів, оскільки речовина не скочується, а залишається на листі рослин.

Де купити прилипачі за низькими цінами

Компанія «Ерідон» пропонує широкий асортимент продукції за доступною вартості. Виробник постійно проводить акції, а для постійних клієнтів передбачені персональні знижки. Розвинена логістика дозволяє швидко доставляти товар по всій території країни. З питань співпраці можна звертатися за контактними номерами телефонів або писати на пошту компанії.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.