Поради

Застосування вугілля для кальяну

В наші дні на ринку є безліч різних марок, форм і стилів вугілля для кальяну, і з такою кількістю варіантів може бути трохи складно вирішити, який з них найкраще підходить для димних сеансів. Варто докладніше розібратися в питаннях насущних і як вибрати хороше якісне вугілля для кальяну.

Сьогодні ми поділимося деякими базовими знаннями про вугілля, які будуть корисні всім курцям кальяну, і розглянемо найпоширеніші типи вугілля. В інтернет-магазині ДуДа представлений великий асортимент товарів для кальяну. В тому числі, у нашому віртуальному каталозі ви знайдете різноманітні марки палива. Пропонуємо купити вугілля для кальяну https://duda.com.ua/category/ugol-dlja-kaljana/ за вигідними цінами.

Навіщо використовується вугілля для кальяну?

Основна функція деревного вугілля в тому, що він має бути джерелом тепла. Саме за рахунок цього виходить дим. Як тільки вугілля запалиться, їх кладуть поверх фольги на чашу або пристрій керування нагріванням. Таким чином, тепло, що виділяється ними, буде готувати тютюн для кальяну і створювати ці солодкі хмари диму.

Види вугілля для кальяну

Доступно кілька різних типів деревного вугілля, і кожен вид має свої плюси і мінуси. Варто розглянути кожен тип деревного вугілля і те, що вони приносять у димні сеанси.

Вугілля для швидкого розпалювання. Цей варіант використовує більшість кальянних експертів. Зовні вони схожі на маленькі чорні диски або хокейні шайби. Як випливає з їхньої назви, цей тип вугілля найдоступніший з наявних варіантів. Вони досить швидко запалюються і для розпалювання досить звичайної запальнички. Але це означає, що це вугілля горить дуже швидко, у порівнянні з іншими типами. Через це вони можуть заважати аромату тютюну розкритися.

Підпалюючи їх, ви помітите, що вугілля починає іскритися, і колір вугілля повільно змінюється з чорного на помаранчевий/червоний у міру того, як він нагрівається, а потім, нарешті, на сірий/білий, коли вони повністю запалюються. Обов’язково зачекайте, доки вугілля стане сірим/білим, перш ніж додавати їх у чашу кальяну!

Натуральне кокосове вугілля. Природні кокосові вугілля зроблені з спресованого кокосового лушпиння і бувають різних розмірів і форм, але в цілому найбільш поширені варіанти представлені у формі куба. Таке вугілля немає спеціального покриття для прискореного розпалу. Тому їм потрібно трохи більше часу на те, щоби розгорітися. Але таке вугілля горять довше, мають мінімальний запах і практично не впливають на смак.

Через те, що природне вугілля не містить покриття для прискореного нагріву, для розпалювання необхідно використовувати пальник. У міру того, як вугілля нагрівається, ви побачите, що спочатку вони починають набувати червоного/помаранчевого кольору, а коли вони повністю запалюються, вони набувають сірого/білого попелястого кольору.

Обов’язково зачекайте, поки вугілля стане сірим/білим, перш ніж додавати їх у чашу кальяну!

Натуральне деревне вугілля для кальяну – ще один варіант, який виготовляється з лимонного, апельсинового дерева або бамбука. Подібно до своїх аналогів на основі кокосу, натуральне деревне вугілля не містить жодних хімічних прискорювачів, а це означає, що вам потрібно буде нагрівати їх за допомогою пальника. Вони, як і кокосові, мають мінімальний вплив на аромат тютюну.317207687

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.