Поради

Завод з переробки пластику

Пластмасові вироби сьогодні складають основну масу запчастин і різних деталей. Вони виготовляються з різних сплавів і використовуються в абсолютно різних галузях. Для того, щоб виготовити певну деталь з пластмаси, потрібно знайти виробника, який займається виготовлення пластмасових деталей. Якщо потрібно вибрати якісну і перевірену компанію, краще вибрати для виробництва деталей, завод з переробки пластику.

«Торгово-Інформаційний сервіс» – компанія закритого циклу виробництва пластика

Одним з надійних і перевірених заводів з переробки пластику є «Торгова-Інформаційний сервіс». Це компанія, яка працює на ринку з 1995 року і з кожним роком тільки нарощує свої потужності. Кожен день тут проектується і виготовляється тисячі різних деталей з пластмаси. Компанія працює з повним циклом виготовлення, починаючи з розробки схем і способів виготовлення до створення та продажу готової продукції.

Послуги компанії «Торгово-Інформаційний сервіс»:

  • Лиття готових деталей з полімерів;
  • Екструзія полімерів;
  • Розробка дизайну і повний цикл проектування;
  • консультації;
  • Лабораторні дослідження;

Будь-яке виконання робіт супроводжується талановитим колективом професіоналів. Компанія «Торгово-Інформаційний сервіс» працює тільки з кращими майстрами, які знають все про лиття деталей і розробці дизайну майбутніх виробів.

Як відбувається процес виконання замовлення?

Якщо Вам потрібно виготовити певну деталь з пластмаси, Ви, перш за все, можете звернутися в компанію «Торгово-Інформаційний сервіс» за безкоштовною консультацією. Після цього, Ви вже будете розуміти основні процеси у виготовленні і нюанси у виконанні такого типу робіт.

Далі Ви можете подати запит в компанію на прорахунок виготовлення певних деталей або виконання певного роду робіт. Протягом 2 днів менеджери компанії «Торгово-Інформаційний сервіс» зможуть дати оцінку за вартістю робіт. Якщо все підходить за термінами виконання та вартості, можна переходити до підписання договору.

Після узгодження всіх юридичних питань відбувається проектування деталей, створення дизайну і виготовлення деталі. В середньому цей процес займає до 80 днів. Після виготовлення перших деталей відбувається тестування і налаштування основних процесів на лінії виробництва. Тільки після ідеального налагодження всіх моментів починається серійне виробництво необхідної партії. Виготовлені деталі упаковуються і передаються в логістичний відділ для доставки клієнту або продажу.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.