Поради

ЗЕД під ключ від компанії Imex Solutions

Компаніям та фізичним особам, які займаються імпортом та експортом, часто необхідна допомога професіоналів у веденні митних та логістичних послуг. Організація Imex Solutions пропонує ЗЕД під ключ. Клієнти мають можливість економити кошти та отримувати якісне обслуговування у цілодобовому режимі.

Які послуги пропонує Imex Solutions

Коли на територію України ввозяться товари з інших країн, виникають певні ризики, які можуть спричинити додаткові витрати, наприклад, нарахування штрафу. Послуга ЗЕД під ключ гарантує, що компанія Imex Solutions бере на себе всі ризики. Клієнт захищає себе від можливого клопоту, а співробітники компанії повідомляють йому дату прибуття його вантажу.

Фахівці постійно відстежують місце знаходження вантажу, оскільки він може бути готовим до відправки раніше або затримуватись з об’єктивних причин. Часто відправники мають кілька складів і до відправлення він проходить внутрішнє переміщення. Одержувача очікують на ризики при ввезенні товару. Наприклад, іноді транспорт відправляють під відвантаження, але сам вантаж ще не готовий. У такому разі доводиться відплачувати простий. На клієнта можуть бути накладені штрафні санкції за невчасне завантаження.

Imex Solutions бере на себе організацію роботи з відправником, та надає клієнтам послуги:

  • щодо оформлення імпортованих вантажів;
  • допомога в оформленні сертифікатів відповідності якості %
  • оформлення карантинних дозволів та інших документів, що дають змогу ввозити вантаж на територію країни.

Фахівці надають документи про походження товару та його вартість. Компанія бере на себе зобов’язання щодо моніторингу процесу завантаження, відстеження вантажу в дорозі, розмитнення, оформлення документів.

Переваги співпраці з Imex Solutions

Особливість роботи Imex Solutions у тому, що клієнти отримують допомогу у режимі 24/7. Компанія стає надійним помічником тим, хто хоче займатися імпортом та експортом. У штаті працюють професіонали, які гарантують якість та швидкість послуг. Вартість послуг обговорюється індивідуально із кожним замовником.

Залишити заявку на послуги можна на сайті. Для цього необхідно заповнити особисті дані телефону, описати специфіку необхідних послуг. Консультації надаються за контактними номерами телефонів, вказаними на сайті.598503239

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.