Головна / Поради / Знайти голку в стозі сіна: голки для тату машинок

Знайти голку в стозі сіна: голки для тату машинок

Татуювальника можна порівняти з художником. Але намалює він не на полотні, а на шкірі. Робить він це спеціальними пігментами, а не маслом і гуашшю. Замість пензля майстер тримає в руках машинку. Заглибити барвник на необхідну глибину фахівця допомагають голки для тату машинок. Результат праці майстра, безсумнівно, визначається якістю тату – голки. Якщо фахівець працює тату машинкою найвідомішого бренду, використовує дорогі пігменти і потужний блок живлення, але застосовує неякісні голки, клієнт піде від нього незадоволеним.

Як правильно вибрати голку для татуіровочной машинки

Коли ми думаємо про голках для татуажу, то уявляємо сталевий стрижень знапаяними на кінці голками. Це класичний варіант голки. Але нічого не стоїть на місці, і голка була об’єднана з наконечником в один виріб. Така конструкція отримала назву картридж.

Стандартні голки відрізняються формою спайки, а також мають відмінності по діаметру і кількості напаяних голок. Щоб привести голку в рух, необхідний який-небудь механізм. Зазвичай це татуіровочних машинка. Голка закріплюється за допомогою тату наконечника або тіпса.

Багато майстрів з досвідом роботи настільки звикли працювати класичної голкою, що не хочуть визнавати нововведення. Вони можуть з закритими очима підібрати голку потрібного розміру і знайти відповідний типс. Оскільки ці два елементи незалежні один від одного, фахівці більш точно налаштовують тату обладнання.

Абсолютно всі голки для тату машинок розраховані на одноразове використання. Після сеансу тату вони підлягають негайній утилізації. Тіпси, навпаки, чистять і стерилізують.

При виборі тату голок вражає розліт цін. Можна знайти дешеві варіанти. Зазвичай їх купують новачки. Професійні майстри можуть дозволити собі імениті голки відомих брендів.

Тату картриджі і нова епоха

Сьогодні вже нікого не дивує, що наконечник і голка – це один пристрій. І носить воно назву тату картридж. Конструкція кріпиться до роторної машинці. У місці їхнього зіткнення поміщається гумова мембрана. Вона не дає фарбі і крові потрапити в корпус машинки. Картриджі також як і класичні голки розраховані на одноразове використання.

Прогресивне рішення дозволило знизити ризик зараження різними інфекціями. Всі залишки біологічних рідин залишаються в картриджі і не потрапляють в машинку. Майстри відчули наскільки це зручно. Тепер їм не потрібно після кожного сеансу розбирати і збирати татуіровочние апарат. Досить обмежитися стерилізацією і чищенням модульного власника. Пішла необхідність у регулюванні довжини голки, трубки і наконечника. Тепер майстру потрібно, перед тим як почати працювати, зробити тільки одну дію – під’єднати тату картридж до держателю.

У чому перевага тату картриджів

Поява тату модулів спочатку не викликала захоплення серед татуювальників. Майстри просто не знали, що робити з новою конструкцією. Переучуватися хотілося не всім, і особливо тим, хто професійно орудував класичної голкою. Та й коштував тату-модуль багато. Йшов час, і вартість витратних матеріалів ставала нижче. Майстри почали розуміти, що працювати новою конструкцією дуже зручно і картриджі стали купувати. В даний час майстри тату користуються і класичними голками і модулями. Що користується більшою популярністю визначити складно.

Тату картрижд в нагоді в роботі не тільки татуювальник, але і майстрам перманентного макіяжу. Їх стали випускати багато відомих виробників. Сьогодні можна підібрати модулі на свій розсуд. Вони різняться вартістю і відповідно якістю.

Тату магазин inked.com.ua пропонує великий асортимент товарів для створення якісних татуювань.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!