Поради

Золота обручка від Столичної Ювелірної Фабрики: довговічний символ любові

Лаконічна прикраса на безіменному пальці є символом любові та вірності у всьому світі. Золота обручка може бути виконана з білого, червоного чи жовтого золота, проте завжди виглядатиме вишукано з-поміж інших прикрас. Незважаючи на простоту каблучок для наречених, все ж існує безліч варіацій дизайну прикрас. Доказом цього є продукція від Столичної Ювелірної Фабрики, з якою можна ознайомитися у каталозі інтернет-магазину.

Які обручки сподобаються нареченим у цьому році

Весільна мода любить класику, тому завжди виграють ті, хто вибирають класичні моделі прикрас. Столична Ювелірна Фабрика пропонує оригінальні класичні моделі, які вигідно вирізняються на фоні інших виробів. Щоб урізноманітнити стримані обручки, пари часто обирають додатковий декор у вигляді вставки з діаманта чи комбінації двох кольорових металів, гравіювання з датою весілля, іменами наречених, іншим написом.

Найважливіше, до чого потрібно підійти при виборі каблучок, метал. Обручка належить до тих виробів, які людина носить щодня. Тому решту прикрас потрібно буде підбирати саме до весільної каблучки. Стилісти рекомендують вибирати весільні обручки таким чином, щоб вони вдало комбінувалися з рештою ювелірних виробів:

  • Біле золото найкраще підходить до ювелірних виробів з такого ж металу та зі срібла.
  • Якщо значна частина прикрас теплих відтінків, тоді варто купувати обручки з червоного золота.
  • Перстні з комбінованих металів будуть гармонійно виглядати з будь-якими прикрасами.

Проте найважливіше, щоб весільна обручка відповідала повсякденному стилю, адже її доведеться носити щодня.

Як не прогадати з розміром весільної каблучки

Втрата весільного перстня є нехорошою прикметою, тому важливо знати декілька хитрощів, щоб правильно підібрати каблучку за розміром. Важливо й те, що обручку носять не знімаючи, і вона не повинна спричиняти дискомфорт на пальці. При покупці перстня не варто міряти його одразу після пробудження, адже під час сну пальці мають здатність набрякати. На руки впливають і надмірна спека чи холод.

Щоб носіння каблучки було комфортним, варто вибирати обручку на 0,5 розмір більше. Якщо перстень декорований камінням, важливо звернути увагу на метод його кріплення: камінь не повинен чіплятися за одяг та спричиняти дискомфорт.

Придбати оригінальні прикраси від Столичної Ювелірної Фабрики можна на офіційному сайті компанії чи в одному з магазинів, які є у кожному великому місті. На всі обручки поширюється гарантія виробника.

64442316
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.