Поради

Зима – час побачень і яскравих заходів

Новорічний період – прекрасна пора для казок і чудес. Навіть дорослі на секунду можуть повірити в казку і наївно попросити у Діда Мороза щастя і інших приємностей. Це казковий настрій хочеться ділити з близькими і рідними. А ще це чудовий час, щоб подумати про відносини.

Плюси зими для відносин:

 • можна без сорому запрошувати обраницю в незнайому компанію – добрі люди не дозволять зустрічати Новий рік на самоті;
 • можна дарувати різноманітні презенти, не боячись бути недоречним, майже всі подарунки можна прив’язати до побажань на Новий рік;
 • величезний вибір заходів, квитків на концерти в Києві, великий розкид цін;
 • вдалий період, щоб провідати тих, кого давно не бачив, перед ким є борг, матеріальної чи моральної, у кого слід попросити вибачення;
 • просто прекрасна пора року, особливо, якщо на вулиці ледачими пластівцями падає сніг;
 • можна влаштовувати нетривалі побачення на вулиці, насолоджуючись бадьорить повітрям і незвичайним зимовим небом.

Взимку можна відвідувати чудові місця (каток, снігові гірки, міську ялинку), дарувати незвичайні подарунки (шкарпетки, солодощі у величезних кількостях, все, що пов’язано із зимою), можна загадувати бажання, натякаючи про сокровенне.

Одним з найважливіших етапів побудови відносин є відвідування культурних заходів. Гарна постановка – відмінне побачення і спосіб наблизитися.

Вибираємо, куди сходити з обраницею

У цей зимовий період будинки театри Києва пропонують десятки незвичайних уявлень. Вистави, стендап, монологи, балет, концерти та багато іншого, столицю відвідують знаменитості світового рівня – вибір подій вражає. Є виступи на будь-який смак і по будь-яких засобів.

П’ятірка цікавих заходів для побачень:

 • «Монолог вагіни», Будинок Кіно, 11 лютого. Авторська постановка від Джуліано ді Капуа, розкрила теми, близькі більшості жінок. Для перших побачень, можливо, не найкращий варіант, але сходити разом обов’язково варто.
 • «Моя дівчина мій бос», Будинок Кіно, 13 лютого, 16+. Незвичайне поєднання театру і стендапа дозволяє театру Дивні Люди створювати яскраві і незабутні вистави. Гострі теми, багато гумору і талановита гра артистів театру – їх постановки нікого не залишають байдужим.
 • «Дівич-вечір», Київська консерваторія, 14 лютого. Сценарій створений за книгою «Прекрасні тіла». Комедійна постановка, в якій 6 подруг відверто обговорюють чоловіків, ліжко і вагітність – буде дуже багато сміху і одкровень для чоловіків.
 • «Любов не за сценарієм», Київська консерваторія, 25 лютого. Закручений сюжет, спроба однієї пари побудувати відносини, тонкий гумор і душевна робота на сцені популярних артистів зроблять цей вечір чудовим.
 • «Що жінці добре, то мужику кредит», Будинок Архітектора, 5 березня. А в цій постановці чоловіки відверто, але з гумором розкажуть про свої проблеми, переживання і, звичайно, про жінок. Буде гаряче, адже ця композиція від театру Дивні Люди є унікальним поєднанням класичного театру і сучасного стендапа.

Багато заходів дозволяють відсіяти невідповідних обраниць під час несміливих спроб залицяння, спостерігаючи за їх реакцією на гострі питання, підняті у виступах, обговорюючи з ними відбувається на сцені. А ще подібні постановки дозволяють парі на початковому етапі переосмислити важливі для відносин теми – своєрідний психологічний екстрим, приправлений гумором.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.