Поради

Зимові шини для вашого авто – як вибрати

Справжній, відповідальний водій знає, що безпека в машині взимку багато в чому залежить від шин. Якщо Ви виберете хороші, оригінальні шини, Ви можете бути впевнені в ідеальних поворотах і далеких, засніжених подорожах. Щоб вибрати якісну гуму, потрібно вибрати магазин, який продає шини тільки кращих брендів. Одним з інтернет-магазинів, які рекомендують досвідчені водії є Tireshop.

Шини для автомобіля від Tireshop

Щоб отримати дійсно великий асортимент шин для автомобіля різних радіусів і модифікацій, краще вибрати інтернет-магазин Tireshop. Саме тут представлені різноманітні моделі кращих світових брендів, таких як Nokian, Continental, Расава, Premiorri, Hankook, і багато інших. Гума представлена ​​в магазині тільки оригінальна і виготовлена ​​на офіційних заводах.

Як правильно вибирати шини для авто?

Перш за все при виборі для авто потрібно визначити для якого сезону вам потрібна гума: літо чи зима. Літню гуму вибирати легше, оскільки до неї менше вимог. При виборі зимової гуми, потрібно ретельно вибирати кожну характеристику, адже від цього залежить, як буде вести машина на слизькій дорозі. Тому обов’язково при виборі зимової гуми, краще вибирати перевірені бренди.

Головною характеристикою при виборі шин, є розмір колеса. Залежно від величини машини вони можуть коливатися радіусом від 12 до 22. Якщо ви не знаєте, який радіус коліс у вашій машині, його можна легко подивитися на шині. На кожній шині вказані всі характеристики і розмір. Наприклад, зимова гума на 14 представлена ​​в окремому розділі на сайті інтернет-магазину Tireshop і пропонує різні варіанти брендів. Вам тільки потрібно вибрати відповідно до брендом і ціною. До кожної позиції вказується відгуки покупців, які ж придбали даний товар. Завдяки детальному опису та відгуках, ви можете зробити вибір і знайти ідеальні шини для власної машини.

Всі шини діляться на кілька типів:

  • Звичайні, без шипів;
  • з шипами;
  • під шипи;

При виборі шин слід враховувати особистий аспект. Тобто потрібно розуміти, як часто ви використовуєте машину і подорожуйте небезпечними дорогами. Якщо ви любитель екстремальної їзди і часто відвідуєте гори і різноманітні схили, краще вибрати шини з Преміум сегмента, розраховані безпосередньо на небезпечні траси. Будь-які шини з інтернет-магазину Tireshop вам доставлять через кілька днів. Всі варіанти моделей, що представлені на сайті, завжди в наявності.

Голос Сокальщини на GoogleNews