Виборчі комісії

Голосуватимемо за Степана Курпіля

 Ми – на порозi чергових парламентських виборiв. Кожного з нас турбує доля України, адже для Незалежної нашої держави настав складний час. Кожний свiдомий українець чекав єдностi полiтичних сил, молився за єднiсть. Об`єднання основних демократичних сил вiдбулося, але в черговий раз це не всiм до вподоби. Амбiцiї перемагають здоровий глузд. На одне депутатське мiсце претендують декiлька кандидатiв, поборюючи таким чином один одного. В той же час кандидат вiд влади почуває себе комфортно.

 
Червоноградський осередок Спiлки полiтичних в`язнiв України, члени якого пройшли Сибiр, сталiнськi табори, вiддали молодiсть i здоров`я за Українську державу, не можуть спокiйно спостерiгати, як кандидати в депутати Верховної Ради вiд демократичних сил змагаються мiж собою, розпорошуючи голоси, i тим самим дають «зелене свiтло» провладному кандидату в депутати Верховної Ради України.
 
Ми, спiлчани, з повагою ставимося до всiх претендентiв, але iнтереси України є для нас важливiшими. I тому 7 жовтня 2012 р. вiдбулися збори Червоноградського осередку СПВУ, де одним з важливих питань було «За кого голосувати?». 28 жовтня 2012 р. пiсля бурхливого обговорення спiлчани вирiшили пiдтримати Степана КУРПІЛЯ – єдиного кандидата вiд Об`єднаної опозицiї ВО «Батькiвщина», узгодженого з ВО «Свобода», як такого, що має бiльше шансiв перемогти про-владного кандидата, а також пiдтримати рiшення обласної органiзацiї СПВУ голосувати за ВО «Свобода» як партiю, iдеологiя якої близька нам по духу.
 
До нас долучилися Сокальський та Соснівський осередки СПВУ, ЛМО «Третій горизонт» та інші громадські організації. Тож закликаємо всіх небайдужих українців підтримати наші рішення.
 
Василь ЛЕСНЯК,голова Червоноградського осередку СПВУ.
 
Тарас ФАРИЛО,секретар Черво-ноградського осередку СПВУ.
 
Тарас РЕПКО,голова Сокальського осередку СПВУ.
 
Василь КОСТЮК,голова Соснівського осередку СПВУ.
 
Ольга ГОЛУЗИНЕЦЬ,голова ЛМО «Третій горизонт».
 
Андрій ПРИНУДА,станичний Братства УПА.
 
Богдан ДЕЛЯВСЬКИЙ,голова Червоноградської міської асоціації інвалідів.
 
Олена МУРАВЙОВА,голова ГО «Фундація регіональної ініціативи».
 
Іван СОРОКА,станичний Братства ОУН-УПА Сокальського району.
 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.