Виборчі комісії

Звернення депутатської комісії

 Звернення депутатської тимчасової контрольної комісії із сприяння підготовці та проведенню виборів народних депутатів України

 
Депутати Сокальської районної ради VI скликання з метою моніторингу та запобіганню політичної упередженості, виконання незаконних рішень чи доручень керівників органів виконавчої влади, сприяння забезпечення вільного волевиявлення громадян під час проведення виборів народних депутатів України, відповідно до ст. 71 Конституції України, ст. 3-8, 13, 51, 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України», створили тимчасову контрольну комісію із сприяння підготовці та проведенню виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року. 
 
Комісія звертається до виборців, членів та керівників виборчих дільниць Сокальського виборчого округу № 124, керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування чітко дотримуватись законодавства України, що регламентує вибори народних депутатів України. Всі ми покликані забезпечити вільні, прозорі, чесні вибори.
 
Нагадуємо, що у відповідності до ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України» посадовим особам органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органів і судів, членам виборчих комісій заборонена участь у передвиборчій агітації. Забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форм власності, на транспортних засобах громадського користування, тощо.
 
Наголошуємо на відповідальності за порушення виборчого законодавства. Кримінальним кодексом України ч. 1 ст. 157 встановлена відповідальність за перешкоджання вільному здійсненню громадянам свого виборчого права, перешкоджання діяльності іншого суб’єкта виборчого процесу, члена виборчої комісії, офіційного спостерігача при виконанні ними своїх повноважень, поєднані з підкупом. Звертаємо увагу всіх задіяних у роботі виборчих дільниць щодо можливої відповідальності за порушення законодавства протягом п’ятирічного терміну від адміністративної до кримінальної відповідальності аж до обмеження волі на строк від 2 до 5 років.
 
Просимо, в разі виявлення фактів порушень виборчого законодавства, інших проблем, що стосуються виборів народних депутатів України, звертатись за телефо-нами: 0504307363, 0676790118, або в приймальну Сокальської районної ради за телефонами: 7-20-82; 7-20-84 та за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького, 26.
Прийнято на засіданні комісії 2 жовтня 2012 р.
 
Анатолій ВАСИЛИШИН, голова депутатської тимчасової контрольної комісії.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.