Виборчі комісії

Підвезли 50 рулонів плівки: у будинках, які постраждали від обстрілів, вже закривають вікна

Як повідомив керівник Сихівської районної адміністрації Андрій Зозуля, у двір, який сьогодні найбільше постраждав від масової атаки російськими дронами і ракетами, вже привезли 50 рулонів плівки.

Мешканці беруть плівку індивідуально та вже почали обклеювати власні вікна. Паралельно комунальники допомагають захистити квартири від холоду тим, хто не може зробити це самотужки.

Водночас місто вже прийняло необхідні рішення, щоб мешканці могли замінити пошкоджені вікна та двері. Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради прийняли рішення про виплату компенсацій для мешканців, помешкання яких постраждали внаслідок сьогоднішнього ракетного удару. На ці потреби передбачили 35 млн грн.

Нагадаємо: Над Львівщиною за добу збили 10 ракет та 8 безпілотників. Уранці нашу область атакували 15 ракет. 10 з них Сили ППО знищили.

Нагадаємо, сьогодні Львів зазнав масової атаки російськими дронами і ракетами, внаслідок чого найбільше постраждав один з дворів Сихівського району, загалом – близько 18 будинків та 4 навчальні заклади (три школи і дитсадок).

Загинула одна людина. За попередніми підрахунками, вибуховою хвилею вибито щонайменше 2 000 вікон і сотні дверей. Пошкоджено понад 30 автівок.

Голос Сокальщини на GoogleNews