Виборчі комісії

Вперше в історії незалежної України у Верховній Раді не буде представлено п’ятої колони Кремля

ДОРОГІ СОКАЛЬЧАНИ!
Вітаю з великою перемогою проукраїнських, проєвропейських та продемократичних сил в українському парламенті. Вперше в історії незалежної України у Верховній Раді не буде представлено п’ятої колони Кремля – партії комуністів, а ряди колишніх регіоналів суттєво порідшали. Переконаний, що лише це досягнення вартувало дострокових виборів.
Вірю, що цього разу проукраїнські політичні сили продемонструють мудрість та політичну зрілість і об’єднаються не навколо посад, а запропонованої президентом програми розвитку України «Стратегія 2020».
Як керівник окружного штабу Блоку Петра Порошенка, дякую всім виборцям, хто віддав свій голос за президентську партію. Переконаний, що народні депутати від Блоку Петра Порошенка своєю працею та результативним голосуванням зможуть виправдати вашу високу довіру.
Також дякую нашим членам дільничних та окружної виборчих комісій, спостерігачам за чесну та віддану працю. Окремі слова подяки працівникам штабу, агітаторам та всім прихильникам, хто нас підтримував протягом цієї короткої, проте насиченої кампанії.
Вірю, що попереду усіх нас чекає шлях очищення влади, проведення реформ та здобуття миру. Тому будьмо налаштовані на важку працю заради України – демократичної, європейської та успішної держави, в якій цінитимуть гідність кожного громадянина.
Слава Україні!
Юрій ЛУКАШЕВСЬКИЙ,•керівник окружного виборчого штабу партії «Блок Петра Порошенка» у 124 виборчому окрузі.   

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.