Головна / Про економіку / 10 мільйонів гривень отримав Яворівський район з держбюджету на соціально-економічний розвиток

10 мільйонів гривень отримав Яворівський район з держбюджету на соціально-економічний розвиток

Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України у Яворівському районі затвердили декілька об’єктів у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку, а саме:

Усього 9805,6 у тому числі:

– 7000 тис. грн – Реконструкція дороги по вул. Львівська від перехрестя з вул. Мазепи до буд. 239 в м. Яворів Львівської області.

– 1000 тис.грн – Будівництво спортзалу в Бердихівському Навчально-виховному комплексі загальноосвітньої школи I—III ступенів ― дошкільний навчальний заклад с. Підлуби, вул. Шкільна, 2 Яворівського району Львівської області.

– 400 тис.грн -Нове будівництво пішохідної доріжки від вул.Лозинського,4 до вул. Р. Шухевича, 52 у м. Яворів Львівської області

– 1405,6 тис.грн – Реконструкція горища Новояворівської загальноосвітньої школи I—III ступенів №2 під навчальні класи по вул. С. Стрільців, 7 в місті Новояворівськ Яворівського району Львівської області.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × 5 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!