Про економіку

16 вересня на «Арені Львів» відбудеться ювілейний XX Міжнародний економічний форум

XX Міжнародний економічний форум: триває реєстрація на подію для всіх зацікавлених

Вже наступного тижня, 16 вересня, на «Арені Львів» відбудеться ювілейний XX Міжнародний економічний форум. Серед учасників – представники політичної еліти України, дипломатичного корпусу, українського бізнесу, провідних міжнародних компаній, а також торгових місій з більш ніж 20 країн світу.

«XX Міжнародний Економічний форум» – це практичний майданчик для пошуку нових бізнес-контактів, нових партнерів, інвесторів. Це один з найбільших нетворкінг-платформ України для середнього та великого бізнесу, топ-менеджерів держави, управлінців, інвесторів», – наголошують у департаменті економічної політики Львівської ОДА та закликають скористатись можливостями Форуму всіх зацікавлених.

Головною особливістю цьогорічного Форуму стануть зустрічі у форматі «В2В», які сприятимуть налагодженню діалогу між українським та іноземним бізнесом. Під час Форуму відбудеться виставка, на якій кожен охочий зможе представити товари та послуги свого підприємства.

У межах найбільшої економічної події Західної України заплановані наступні заходи:

– Панельне обговорення «Постпандемічний світ: від нових викликів до стійкого економічного розвитку»;

– Панельне обговорення «Львівщина: капіталізація через додану вартість»;

– Панельне обговорення «Інвестиції в цінності»;

– Крос-секторальні обговорення та воркшопи.

Для участі у ХХ Львівському Міжнародному форумі необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням. Кількість місць обмежена.

За додатковою інформацією можна писати на електронну адресу: bbd.lviv.region@gmail.com або телефонувати за номером: (032) 261 20 40

«Ми очікуємо понад 1500 гостей, а саме: українських та закордонних бізнесменів, представників українського політикуму та громадського суспільства, успішних реформаторів з інших країн світу, визначних економістів, послів та науковців. Приєднуйтеся і Ви до наймасштабнішої події осені»,-  додають у департаменті економічної політики.

Голос Сокальщини на GoogleNews