Головна / Про економіку / 29 листопада в Сокалі відбудеться семінар щодо участі в обласному конкурсі мікропроектів у Львівській області на 2017 рік

29 листопада в Сокалі відбудеться семінар щодо участі в обласному конкурсі мікропроектів у Львівській області на 2017 рік

Нещодавно відбулося засідання конкурсної ради з реалізації Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016-2020 роки. На ньому розглядали питання: про затвердження пріоритетів з реалізації обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 рік; про затвердження граничної вартості мікропроекту та суми субвенції з обласного бюджету; про затвердження тексту оголошення про проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області; про затвердження графіку проведення навчальних семінарів щодо участі; про затвердження тексту оголошення про проведення прийому заявок до експертної комісії, що здійснюватиме у 2017 році оцінювання мікропроектів у рамках Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 20162020 роки. Членом конкурсної ради є депутат Львівської обласної ради від Сокальщини Сергій Касян.

Він повідомив про деякі зміни: у питанні про затвердження пріоритетів з реалізації на 2017 рік у пункті третьому слід читати "Заклади охорони здоров`я" (лікарні (центральні міські, центральні районні, районні), ФАПи, амбулаторії сімейної медицини, центри первинної медикосанітарної допомог)  реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, закупівля медичного обладнання.

Також є зміни в граничній вартості мікропроекту та суми субвенції з обласного бюджету на 2017 рік. Тепер гранична вартість мікропроекту  400 тисяч гртвень, а гранична субвенція з обласного бюджету  200 тисяч гривень.

Як повідомив депутат обласної ради, 29 листопада, о 12.00 год., у сесійній залі Сокальської районної ради відбудеться семінар щодо участі в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 рік. Запрошуються представники місцевого самоврядування, освіти, медицини району, які зможуть почерпнути для себе багато цікавої інформації.

Оксана ПРОЦЬ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × four =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!