Про економіку

39 мікропроектів Сокальщини стали потенційними переможцями в обласному конкурсі

4 квітня, Конкурсна рада з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області затвердила 976 потенційних переможців конкурсу в рамках Програми проектів місцевого розвитку у Львівській області.

Відтак загальна сума з обласного бюджету на реалізацію 976 дев’ятисо́т сімдесяти́ шести проектів становить  117,985 млн грн. Загальна ж їх вартість – 243,8 млн грн, а небюджетний внесок становить – більш як 52 млн грн. Найбільше коштів спрямують на пріоритет «Школи» 309 проектів. Пріоритет «Культура»: 186 проектів.

Лідером цьогорічного конкурсу став Жидачівський район. З 43 поданих проектів переможцями стали 40. Далі в рейтингу за лідером ідуть – Пустомитівський, Кам`янка-Бузький, Старосамбірський, Самбірський, Городоцький, Бродівський, Золочівський райони.

Що ж стосується Сокальщини, то у 2018 році з нашого району було подано 147 мікропроектів, а потенційними переможцями стали 39. По напрямках освіта – 12 проектів, охорона здоров’я – 8 проектів, культура  – 8 проектів, заклади дошкільної освіти – 6 проектів, вуличне освітлення – 2 проекти, інші пріоритети –  3 проекти.

Школа у селі Волсвин отримала перемогу у двох проектах, один який передбачає заміну даху, а інший закупівлю інвентарю. Аналогічна ситуація із культурними проектами від народних домів села Комарів (ремонт приміщення за закупівля костюмів для колективу) та села Поториця (заміна даху та закупівля обладнання)

У пріоритеті “Інші” – перемогу здобули три проекти, серед яких придбання камер відеоспостереження в м.Сокаль (Сокальська міська рада) та придбання і встановлення обладнання та інвентарю для Сокальської районної ради. У конкурсі проектів місцевого розвитку районна рада участь брала у перше, та стала першою районною радою, яка спробувала свої сили у обласному конкурсі проектів місцевого розвитку).

Відтепер, потенційні переможці до 17:00 год. 25 квітня 2018 року мають подати рішення органів місцевого самоврядування про забезпечення бюджетного співфінасування. Ті заявники, котрі не подадуть необхідну документацію, автоматично вибувають з переліку потенційних переможців, звільняючи місце наступному проекту за рейтингом у цьому ж пріоритеті Програми. Після того, як всі надішлють вищезгадані рішення, відбудеться засідання Конкурсної ради, де і затвердять перелік переможців.

Нагадаємо, що в Програмі проектів місцевого розвитку існує механізм так званих соціально важливих проектів. Так, кожен член Конкурсної ради має право внести пропозицію по 1 проекту на одну адмінтеродиницю, загалом 28 проектів. Їх планується долучити до вже визначених 976 проектів потенційних переможців. У результаті – матимемо понад 1000 проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік.

315493924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.