Про економіку

500 мільйонів на спортивні об‘єкти: громади Львівщини можуть отримати державну субвенцію

Громади Львівщини можуть отримати державну субвенцію на спорудження спортивних об‘єктів. Умови та порядок отримання субвенції днями затвердив Кабінет Міністрів України.

Сьогодні Львівська ОДА проінформувала про можливість громади відповідним листом.

«Спортивні об’єкти, які споруджуватимуться за рахунок субвенції, це споруди, що мають підходити для проведення національних та всеукраїнських змагань, як мінімум з п’яти видів спорту. Тобто йдеться про залучення не тільки коштів на розвиток спортивної інфраструктури, а й про подальший розвиток громади у туристичному і навіть економічному плані. Коли у те чи інше містечко приїджатимуть спортсмени з-за кордону, громада отримуватиме цілий ряд вигод», – розповідає заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Аби отримати субвенцію, громада має передбачити співфінансування з місцевого бюджету. Пропозиції щодо включення спортивних об’єктів до переліку Мінмолодьспорту прийматиме впродовж 20 днів. Об‘єкти реалізовуватимуть у межах президентської програми «25 спортивних магнітів». Загальний передбачений обсяг субвенції – 500 мільйонів гривень.

З Порядком та умовами надання субвенції можна ознайомитися на сайті КМУ

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.