Головна / Про економіку / 7 лютого відбудеться аукціон з продажу прав оренди на земельних ділянок на території Мостиського та Перемишлянського районів

7 лютого відбудеться аукціон з продажу прав оренди на земельних ділянок на території Мостиського та Перемишлянського районів

У п’ятницю, 7 лютого відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту). Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди земельних ділянок, що розташовані:

– на території Соколянської сільської ради Мостиського району Львівської області. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 27,08 га. Цільове призначення: для ведення фермерського господарства. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 6545,17 грн.

Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням. Місце проведення: м. Львів, вул. Сахарова,46. Початок торгів об 11:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08:00 год до 10:40 год за адресою: м. Львів, вул. Сахарова,46.

– на території Дусанівської сільської ради Перемишлянського району Львівської області. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 32,49 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної орендної плати – 12666,92 грн. Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням. Місце проведення: м. Львів, вул. Сахарова,46. Початок торгів об 11:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08:00 год до 10:40 год. за адресою: м. Львів, вул. Сахарова, 46.

–  на території Осталовицької сільської ради Перемишлянського району Львівської області. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 15,12 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної орендної плати – 4539,36 грн.  Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням.  Місце проведення: м. Львів, вул. Сахарова,46. Початок торгів об 11:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08:00 год до 10:40 год за адресою: м. Львів, вул. Сахарова, 46.

– на території Осталовицької сільської ради Перемишлянського району. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 17,00 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної орендної плати – 7852.55 грн.  Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням. Місце проведення: м. Львів, вул. Сахарова,46. Початок торгів об 11:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08:00 год до 10:40 год за адресою: м. Львів, вул. Сахарова, 46.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!