Про економіку

Аграрії Львівщини активно проводять весняно-польові роботи

Одна із особливостей цьогорічних весняно-польових робіт полягає у тому, що агрометеорологічні умови посіву для різних культур збігаються у часі. Відтак, аграрії області паралельно проводять посів як ранніх культур, так і більш пізніх, враховуючи стан  ґрунту та умови конкретного поля про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації.

Станом на 3 травня за всіма категоріями господарств в області посіяно всіх ярих культур на площі 309,9 тис. га,  (81 % до прогнозу). Ранніх зернових культур 68,4 тис. га (95 % до прогнозу), кукурудзи 45,3 тис. га (85 %). Розпочато посів гречки.

Вже посаджено картоплі на площі 88,1 тис. га (94 % до прогнозу). Овочевих культур посіяно на площі 18,5 тис. га (76 % до прогнозу).

В структурі посівів ¼ займають технічні культури. Вже посіяно технічних ярих культур 63,5 тис. га (66 % до прогнозу), в тому числі: цукрових буряків, соняшника, сої та інших ярих культур.

Рясні дощі в кінці квітня та на початку травня не зашкодили проведенню польових робіт, а сприятимуть дружним сходам та отриманню високих врожаїв.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.