Про економіку

28 квітня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок у Самбірському районі

28 квітня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 7 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності

Пропоновані ділянки для ведення особистого селянського господарства знаходяться:

– на території Ралівської територіальної громади Самбірського району. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 1,86 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 6864,84 грн. Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням.

– на території Ралівської територіальної громади Самбірського району. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 1,86 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 6854,55 грн. Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням.

– на території Ралівської територіальної громади Самбірського району. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 1,86 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 6848,30 грн. Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням.

– на території Ралівської територіальної громади Самбірського району. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 1,87га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 6896,46 грн. Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням.

– на території Ралівської територіальної громади Самбірського району. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 1,84га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 6794,24 грн. Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням.

– на території Ралівської територіальної громади Самбірського району.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 1,63га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 6000,35 грн. Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням.

– на території Ралівської територіальної громади Самбірського району. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 1,86га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 6853,08 грн. Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням.

Місце проведення торгів: Львівська область, Самбірський район, село Ралівка, вул. І. Франка, 28, (приміщення Ралівської сільської ради). Початок земельних торгів о 11:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08:00 год. до 09:40 год.

Останній день прийому заяв – 22 квітня 2021 року до 16:30 год.

«Земельні торги є дієвим інструментом суттєвого поповнення місцевих бюджетів та ефективним механізмом розпорядження земельними ресурсами, які є на території громади», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.