Про економіку

Автомобільну дорогу Тернопіль – Львів – Рава-Руська до міжнародного пункту пропуску «Рава-Руська – Гребенне» капітально відремонтують

Це зроблять в межах проєкту «Розвиток Транс’європейської транспортної мережі (Україна – дорожні коридори)» між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

“Фахівці з ЄБРР уже провели аудит безпеки дорожнього руху, аналіз економічної доцільності інвестицій, екологічну та соціальну оцінку проєкту та вирішили спрямувати частину коштів на капітальний ремонт частини автомобільної дороги М-09. Дорога Тернопіль – Львів – Рава-Руська з’єднує Львів із Варшавою та є частиною Транс’європейської транспортної мережі (TEN-T)”, – зазначив очільник Львівщини.

Автомобільна дорога Тернопіль – Львів – Рава-Руська, км 129+807 – км 191+877 була включена як компонент Кредитної Угоди з ЄБРР. На реалізацію перерозподілили €182 млн. Проєкт капітального ремонту впроваджуватиме Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.

Нагадаємо, ще у 2020 році Україна та ЄБРР підписали Кредитну Угоду «Розвиток Транс’європейської транспортної мережі (Україна – дорожні коридори)», але через початок повномасштабної війни реалізацію проєкту у запланованих обсягах призупинили.

Голос Сокальщини на GoogleNews