Про економіку

Іван Собко: Бюджетна сфера області максимально задіяна для прийняття переселенців

За минулу добу Львівщина прийняла майже 10 тисяч осіб. Частина з них залишилася тут, частина відбула за кордон. В області розгорнуто біля 110 тисяч місць для тимчасового перебування переселенців, з них 92 тисячі місць вже  зайнято. Про це під час брифінгу розповів заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Іван Собко.

«Ми ведемо активну роботу, щоб збільшити кількість місць для переселенців, і для цього залучаємо нашу бюджетну сферу, зокрема, заклади культури, в яких, як і в школах, розміщуватимуть людей для надання їм тимчасового прихистку», – зазначив Іван Собко.

Він також додав, що бюджетна сфера функціонує стабільно – працівникам виплачують заробітну плату, здійснюється оплата енергоносіїв.

«По обласному та місцевому бюджетах громад за перші два місяці цього року фіксуємо виконання і перевиконання планів. Допускаємо незначне невиконання планів у березні, проте, щоб утримувати бюджетну сферу, коштів є достатньо. Львівщина повністю справляється з питаннями життєзабезпечення області і основним завданням – прийняти і забезпечити комфорт українцям, які шукають тут порятунку від небезпеки російської агресії», – розповів заступник начальника Львівської ОВА.

Іван Собко також наголосив, що навантаження на бюджетну сферу зараз тільки зростатиме, тож закликав керівників бюджетних установ та голів територіальних громад активніше долучатися до волонтерства та забезпечення тимчасовим житлом і гуманітарною допомогою переселенців.

Окрім того, з наступного тижня в області планують відновити навчальний процес після канікул. Навчання проводитимуть онлайн і до нього зможуть приєднатися діти з інших областей, які перебувають на Львівщині.

«Зараз у департаменті освіти і науки формують перелік шкіл, куди батьки зможуть звертатися, якщо хочуть, щоб їхні діти навчалися онлайн у єдиній освітній платформі, перебуваючи тут, на Львівщині», – додав Іван Собко.

598503239

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.