Про економіку

Швидкі метри “Лісової”

29 жовтня у першу зміну прохідники шахти «Лісова» (директор Ігор Дзік) відзвітували про дострокове виконання річного плану з проходження гірничих виробок.

Прохідники «Лісової» працюють у найкращих традиціях швидкісної проходки – понад 200 п. м. проведення розкривних та підготовчих виробок на місяць. Річний план «Лісової» – 1960 прокладених погонних метрів – це тисячі годин звитяжної праці колективу під керівництвом молодого компетентного начальника Олександра Титюка, де бригадирами Василь Самсін, Юрій Роговський, Василь Білань. 

За словами головного інженера шахти Павла Прокопика, планове завдання у порівнянні з минулим роком зросло – з 1475 п. м до 1960, але колектив упевнено впорався і з цим збільшеним планом. А до кінця року прохідники не збавлятимуть темпу і прокладатимуть понад 200 п. м гірничих виробок на місяць.

Нагадаємо, що це вже другий прохідницький колектив, який достроково виконав планове завдання. Прохідницька дільниця з шахти «Червоноградська» під керівництвом Василя Майдюка перейшла плановий рубіж 2014-го ще 10 жовтня.

Марія ЛУЦЕНКО. 

Фото Олександра ХАРЛАМОВА.

А ТИМ ЧАСОМ…

Привітання шахтарському колективу відокремленого підрозділу «Шахта «Лісова» ДП «Львіввугілля»

Від щирого серця вітаю колектив ВП «Шахта «Лісова» ДП «Львіввугілля» з трудовою перемогою – виконанням річного плану видобутку вугілля.

Незважаючи на складну ситуацію в державі, ви достроково виконали річний план видобутку вугілля. Від початку року пройшли понад 1960 метрів погонних гірничих виробок при плані 1651 м пог., що становить 119% над план.

Ваша невтомна праця дає вагомий вклад у стабільну роботу всіх підприємств нашого краю та зміцнює енергетичну незалежність України.

Від імені громади Сокальщини дякую шахтарським колективам і сім’ям шахтаріввоїнів, які беруть участь у військових діях на Сході України. Доземний уклін та подячність вам за виховання справжніх українських патріотів, які у важкий для України час захищають її суверенітет та територіальну цілісність.

Зичу вам міцного здоров’я, сімейної злагоди, безпечної праці, Божого благословення для успіхів у роботі та реалізації всіх планів на майбутнє та благо своїх сімей, на благо нашої Сокальщини та ненькиУкраїни.

Слава Україні! Слава шахтарям!

Голова Сокальської райдержадміністрації Олег КОЖУШКО.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.