Про економіку

Чотири львівські громади розроблять стратегії розвитку за підтримки експертів U-LEAD

Стали відомі громади Львівщини, яким експерти «U-LEAD з Європою» допоможуть розробити стратегії розвитку. Як повідомляють у регіональному офісі U-LEAD у Львівській області підтримку в розробці стратегії отримають Турківська, Зимноводівська, Заболотцівська та Самбірська громади.

«Вітаємо громади-переможці ініціативи від ULEAD з експертної підтримки розробки стратегій розвитку. У нас було складне сито відбору, адже територіальні громади подали якісні заявки. Сьогодні ми розпочинаємо цікавий шлях, який приведе кожну громаду до напрацьованого стратегічного документу з визначеними напрямками розвитку. Про важливість стратегії розвитку в діяльності громади ми вже неодноразово говорили, сподіваюся, що громадам-учасницям ініціативи вдасться напрацювати якісні та дієві документи», – підкреслила Галина Хрущак, керівниця Регіонального офісу U-LEAD у Львівській області.

Представники відібраних громад пройдуть річний онлайн цикл із покрокової розробки стратегії розвитку, а також отримають консультативну підтримку експерта в підготовці та проведенні засідань робочої групи, що працюватиме над розробкою стратегії в громаді.

Також фахівці громад-учасниць ініціативи відвідають в онлайн-форматі громади, де є успішний досвід впровадження стратегій, та з перших вуст дізнаються про їх секрети успіху.

В рамках навчальної програми будуть проведені семінари та тренінги щодо підготовки стратегії. Також здійснюватиметься експертний супровід та консультації для підготовки до засідань робочої групи та виконання завдань між ними.

«Дуже раді, що Самбірська громада виграла в конкурсі та отримає допомогу від компетентних експертів у розробці стратегії. Ми вже створили робочу групу та перебуваємо на етапі визначення стратегічних цілей розвитку. Допомога від експертів для нас дуже важлива», – ділиться Галина Кроляк, заступниця голови Самбірської громади.

Робота в групах супроводжуватиметься обміном досвідом з іншими громадами, які теж розробляють стратегії їх розвитку. Співпраця з U-LEAD у зазначеному напрямку передбачає річний навчальний онлайн цикл із покрокової розробки стратегії розвитку.

З територіальними громадами, відібраними для участі в програмі, працюватимуть експерти з розробки стратегій місцевого розвитку U-LEAD Зеновій Сірик та Володимир Крижанівський.

«Для мене велике задоволення працювати з громадами над стратегіями їхнього розвитку. Віримо, що нам все вдасться, оскільки за територіальним  громадами майбутнє», – зазначив Зеновій Сірик.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «ULEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. ULEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.