Головна / Про економіку / Департаментом екології Львівської ОДА визначено основні напрямки фінансування природоохоронних заходів у 2020 році

Департаментом екології Львівської ОДА визначено основні напрямки фінансування природоохоронних заходів у 2020 році

Департаментом екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації сформовано проєкт Переліку природоохоронних заходів, фінансування яких буде здійснюватися з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища  у 2020 році.

Їх реалізація розпочнеться після затвердження Львівською обласною радою відповідних змін до Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020. Про це повідомили у Львівській ОДА.

Кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища виділяються на фінансування природоохоронних заходів, спрямованих на запобігання, зменшення або усунення забруднення навколишнього природного середовища, охорону, раціональне використання природних ресурсів і гарантування екологічної безпеки, які відповідають основним пріоритетним напрямкам державної політики в галузі охорони довкілля та стратегії розвитку Львівщини.

Головним пріоритетним напрямком фінансування з обласного фонду ОНПС залишається реалізація заходів, спрямованих на запобігання забрудненню поверхневих вод.  У 2020 році передбачається провести будівництво/реконструкцію очисних споруд у 9 населених пунктах, прокласти каналізаційні мережі в 6 населених пунктах загальною довжиною понад 7,0 км. Також буде проведено руслорегулюючі та берегоукріплюючі роботи на річках загальною протяжністю близько 3 км, захищено від підтоплення і затоплення 4 населених пункти, понад 525 га с/г угідь, 55 житлових будівель та 68 садиб, впорядковано 2 водойми.

Для розвитку природно-заповідного фонду, збереження біологічного та ландшафтного різноманіття заплановано розробити проекти створення 4 об’єктів ПЗФ, винести в натуру межі 6 об’єктів ПЗФ площею понад 201,0 га, створити 4 рекреаційних зони на територіях ПЗФ, упорядкувати територію 1 дендрологічного парку, провести роботи з реконструкції 2 парків та 2 лісорозсадників.

Крім цього, передбачено виконання заходів щодо зменшення накопичення та негативного впливу ТПВ, забруднення земель, залучення коштів міжнародної технічної допомоги на природоохоронну діяльність.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seventeen − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!