Головна / Про економіку / Для бджолярів на Львівщині організували семінар-нараду

Для бджолярів на Львівщині організували семінар-нараду

у актовому залі  Сокальського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області було проведено семінар – нараду з питань  розвитку бджільництва.

В нараді  взяли участь директор департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної адміністрації Юлія Шопська, представники Головного управління Держпродспоживслужби області та району, представник Сокальської  райдержадміністрації з питань АПК, пасічники та сільгоспвиробники району.

Під час наради  було обговорено проблемні питання при здійсненні діяльності у сфері бджільництва, вимоги до безпечності і якості продуктів бджільництва, вимоги щодо обробки полів пестицидами та алгоритм дій при виявленні порушень при обробітку рослин хімічними речовинами, профілактику отруєнь бджіл, обговорено пропозиції  пасічників щодо удосконалення чинного законодавства у сфері бджільництва.

Зокрема, Юлія Шопська висвітлила проблемні питання бджільництва Львівської області та інформувала про програми підтримки сільгоспвиробників з державного і обласного бюджетів  у галузі бджільництва та інших галузях сільськогосподарського виробництва.

Під час наради учасники обмінялись досвідом, корисною інформацією та  конструктивними думками у сфері бджільництва.

Для бджолярів організували семінар-нараду

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!