Про економіку

Для релокалізації бізнесу з регіонів, які зазнають серйозних руйнувань, потрібні виробничі приміщення

Львівська обласна військова адміністрація допомагає бізнесу з регіонів, які зазнають найбільших руйнувань, перенести виробничі потужності на Львівщину. Відтак, сьогодні нагальною потребою є великі приміщення, де б підприємці змогли розмістити свої виробництва.

«Звертаємось до місцевих підприємців і власників бізнесу. Якщо у вас є незадіяні виробничі приміщення, площі, потенціал людей, які готові працювати, просимо зголошуватись до нас. Ми сконтактуємо вас з тими людьми, які переїжджають зі Сходу і готові відкривати підприємства. Це для нас зараз дуже важливо»,-  розповів під час брифінгу начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Станом на сьогодні у Львівську ОВА вже звернулись понад 100 підприємств з інших регіонів, які хочуть перенести свої потужності на Львівщину. Найбільше звернень з Київської та Харківської областей.

Курує цей напрям роботи департамент економічної політики Львівської ОВА.

Також, департамент формує для цих бізнесів замовлення, щоб у них з’являлися оборотні кошти. Підприємства працюватимуть і, відповідно, зможуть платити працівникам.

Львівська ОВА допомагає експортерам перетнути кордон.

«Мабуть, одна з найбільших проблем для бізнесу зараз – оскільки є обмеження на купівлю валюти, торгові мережі не можуть розрахуватися з іноземними партнерами, заплатити за комплектуючі, а також – купувати імпортні продукти. Фахівці наших профільних департаментів намагаються підтримати їх у цьому питанні, комунікуючи з Кабміном та Нацбанком», – додав Максим Козицький.

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури також допомагає у релокалізації виробництв зі східних областей на захід України. Зокрема, управлінці можуть безкоштовно перевезти фабрики та заводи Укрзалізницею.

Якщо у вас є бізнес в області, де зараз тривають бойові дії і ви хочете переїхати на Львівщину, пишіть на е-адресу: investregionlviv@gmail.com, у приватні повідомлення Департаменту економічної політики Львівської ОДА та у ватсап за номерами: +380668330313, +380680681751, +380634667138.585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.