Про економіку

До шкільного навчання у Львові сьогодні повернулось понад 67 тисяч учнів 1-11 класів та майже 1000 дітей з інших регіонів країни

Львівські школи сьогодні відновили навчальний процес в онлайн-форматі. До навчання долучились не лише львівські школярі, а й вимушено переміщені з інших регіонів України діти.

«Незважаючи на надскладну ситуацію, ми повинні жити, і Львів показує максимальну спроможність в цьому процесі. Ми сьогодні відновили навчання у львівських школах в онлайн-форматі. Понад 67 тисяч львівських дітей зареєструвались сьогодні на онлайн-навчанні. Орієнтовно 1000 дітей, які приїхали тимчасово з інших регіонів України, навчаються разом з нашими учнями. Частина з них вчиться безпосередньо у школах, де вони зараз проживають, інша ж частина просто долучається онлайн», – розповів мер Львова.

Додамо, станом на сьогодні понад 200 тисяч людей приїхали до Львова з усієї країни. Орієнтовно 500 закладів освіти, культури та спорту приймають в себе тимчасово переміщених осіб.

Нагадаємо офіційні канали отримання інформації:

До уваги журналістів! Уся оперативна інформація для представників ЗМІ – на Telegram-сторінці Lviv Media Center (https://t.me/lvivmediacenter)

 317207687

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.