Про економіку

Для реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю з початку року на Львівщині виділено понад 11 мільйонів гривень

Реабілітація дітей з інвалідністю – один із пріоритетних напрямків в роботі органів соціального захисту населення. Державою гарантується відшкодування вартості реабілітаційних заходів, отриманих дитиною з інвалідністю в реабілітаційній установі.

«На Львівщині налічується близько 6 тис. дітей з інвалідністю, які потребують проходження реабілітації. У 2021 році для забезпечення реабілітаційними заходами таких діток з державного бюджету виділено 11,042 млн. грн. Станом на 1 квітня, 93 дітей вже скористалися реабілітаційними послугами», – поінформував директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Віктор Степанюк.

Гранична вартість реабілітаційних послуг для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I та II ступеня, становить 16 тис. гривень, III ступеня – 25 тис. гривень.

Реабілітаційними послугами в межах їх граничної вартості одна дитина може бути забезпечена декілька разів протягом бюджетного року.

З переліком реабілітаційних установ можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Фонду соціального захисту за посиланням.

Для взяття на облік, щодо забезпечення дитини з інвалідністю реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає заяву з необхідним пакетом документів безпосередньо в територіальній громаді:

  • до органу соціального захисту відповідної територіальної громади або визначених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради;
  • посадових осіб центру надання адміністративних послуг (у разі їх створення).

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.