Про економіку

Доходи районного бюджету Яворівського району за 9 місяців становлять понад 1,7 мільйони гривень

Відбулось засідання Колегії Яворівської районної державної адміністрації

Сьогодні, 3 грудня під керівництвом голови Яворівської районної державної адміністрації Ярослава Коминського та голови районної ради Миколи Романюка за участі членів колегії відбулось засідання Колегії Яворівської районної державної адміністрації.

На порядку денному розглянули ряд питання: звіт про виконання районного бюджету Яворівського району за 9 місяців 2021 року, внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2021 рік, внесення змін до районних цільових програм на 2021 рік, районний бюджет Яворівського району на 2022 рік та різне.

“Доходи районного бюджету в сумі 1737,9  тис.грн., у тому числі доходи загального фонду бюджету – 1597,9  тис.грн., доходи  спеціального фонду бюджету – 140 тис.грн., згідно з додатком 1 до цього рішення” – інформує начальник фінансового управління Ірина Масюк.

Начальник фінансово-господарського відділу апарату райдержадміністрації Ірина Михайлович інформувала про внесення змін до  районних цільових програм на 2021 рік.

Також Ірина Михайлович наголосила, про те, що на сьогодні стан виконання районних програм становить 89 %.

На завершення роботи колегії голова Яворівської райдержадміністрації наголосив на необхідності активізації діяльності керівників та працівників відповідних підрозділів по кожному напрямку розглянутих питань та було прийнято конкретні рішення.

Голос Сокальщини на GoogleNews