Про економіку

Дрогобицький ринок продовжить свою роботу

Сесія Дрогобицької міської рали пролонгувала КП «Дрогобицький ринок» договори про встановлення особистих строкових сервітутів для продовження підприємницької діяльності на вул.Малий Ринок

Депутати Дрогобицької міської ради продовжили КП «Дрогобицький ринок» договори про встановлення особистих строкових сервітутів терміном на 5 років для продовження підприємницької діяльності на вул.Малий Ринок. За відповідне рішення в загальному проголосували 29 депутатів.

9 листопада на третє пленарне засідання 43 сесії Дрогобицької міської ради завітали підприємці, що здійснюють торгову діяльність в малих архітектурних формах на вулиці Малий Ринок. Уся річ у тому, що в КП «Дрогобицький ринок» завершився термін дії договорів про встановлення особистих строкових сервітутів для провадження підприємницької діяльності на вул. Малий Ринок.

Так як першим питанням на сесії Дрогобицької міської ради було заслуховування звітів заступників міського голови – то опісля звітування та переходу до процедури голосування за звіти, міський голова Дрогобича Тарас Кучма запропонував розглянути питання підприємців і тим самим відпустити людей з сесійної зали та не змушувати їх просиджувати увесь день в очікуванні рішення сесії.

Більшістю голосів депутати підтримали рішення, за яким КП «Дрогобицький ринок» надали згоду на продовження договорів про встановлення особистих строкових сервітутів для продовження підприємницької діяльності та розміщення малих архітектурних форм загальною площею 300 кв.м. та 200 кв.м. на вулиці Малий Ринок строком на 5 років. Однак, є умова – земельні ділянки слід буде звільнити на вимогу і строки, встановлені Дрогобицькою міською радою, з метою проведення реконструкції території Малий Ринок.

Мова іде про те, що відділ містобудування та архітектури в 2022 році проводив відкритий конкурс на «Реконструкцію Ринку та її прилеглої частини на вул. Малий Ринок в м. Дрогобичі». За концепцією трансформації – територію ринку та вулиці Малий Ринок планують осучаснити: процес передбачає реконструкцію самого ринку, створення середовища яке сприятиме сучасним вимогам функціонування базару, організації торгівлі, створення простору для відпочинку з лавочками тощо.

Термін реалізації проекту ще не встановлений – однак таким доповненим пунктом в рішенні підприємці, що здійснюють свою торгову діяльність на вулиці Малий Ринок попереджені про процеси, які в майбутньому там будуть впроваджуватись і до яких вони зможуть бути залучені

Голос Сокальщини на GoogleNews