Головна / Про економіку / Фінансування програми Конкурс проектів місцевого розвитку планується збільшити на 13 мільйонів гривень

Фінансування програми Конкурс проектів місцевого розвитку планується збільшити на 13 мільйонів гривень

У четвер, 15 березня, постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради, підтримала внесення змін до показників обласного бюджету Львівської області на 2018 рік в частині перевиконання і вільних залишків.

За словами голови комісії Олега Домчака, кошти у сумі 160 млн грн, які є перехідними, першочергово будуть використанні на покриття дефіциту в оплаті праці для установ різних галузей, де не вистачає коштів до кінця року – майже 70 млн грн.

Крім того, у зв’язку з тим, що подано багато заявок на Конкурс проектів місцевого розвитку, члени комісії додали 13 млн. на цю програму. Майже 30 млн. грн. спрямовано на придбання 7 карет швидкої медичної допомоги і облаштування пункту керування екстреною медичною допомогою. На підтримку різних видів спорту виділено 3 млн грн. Для перинатального центру передбачили 27 млн грн на закупівлю медичного обладнання, щоб запустити першу чергу.

Варто додати, що вищеназвані пропозиції до бюджету, а також низку інших ініціатив, розглянуть на сесії Львівської обласної ради у вівторок, 20 березня.

До слова. Від Сокальського району на конкурс проектів місцевого розвитку зареєстровано 157 заявок-проектів, з них 10 проектів із території Великомостівської ОТГ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fourteen − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!