Про економіку

На Сокальщині реалізовуватимуть міжнародні проекти загальною вартістю інвестицій на майже 1 мільйон євро, – Микола Пасько

6 травня голова Сокальської районної ради Микола Пасько та райдержадміністрації Андрій Дяченко зустрілися із членами громадської ради та громадських організацій. Очільники району поділилися  своїми планами і баченнями вирішення першочергових проблем району, серед яких найболючішими є ремонт доріг, залучення інвестицій, тощо.

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько додав, що проблема доріг,  яка зараз турбує усіх, виникла не сьогодні… «Дороги – це не наша пряма відповідальність, тому що вони знаходяться в обласній власності. Для того, щоб нам профінансувати критичні аварійні ділянки, довелося забрати майже 19 млн. грн. від об’єктів, які належать Сокальському району. Зокрема, із закладів освіти, охорони здоров’я, народних домів, спортивних споруд, школи-мистецтв, що було б суттєвою інвестицією в їхній розвиток. Але для нас також важливо, щоб жителі Сокальщини їздили  відремонтованими дорогами, хоч ті належать області.  Загалом з місцевих бюджетів  району  на ремонт доріг загального користування було скеровано  23 млн. грн. Це становить 40% усіх коштів, які виділили всі місцеві ради Львівщини в 2018 році», –  сказав   М. Пасько.

Під час зустрічі також  порушувались питання  залучення інвестицій у район. Микола Пасько поінформував, що прийнята загальнорайонна програма, основна мета якої є створення  інтерактивної інвестиційної карти Сокальського району. На ній будуть визначені всі вільні ділянки та об’єкти на території місцевих рад,  які можуть зацікавити майбутніх інвесторів.

Микола Пасько розповів присутнім про три міжнародні проекти, які  будуть реалізуватися на Сокальщині. Загальна вартість інвестицій  – майже 1 мільйон євро.   90 відсотків фінансування по проектах складають кошти Євросоюзу, 10 відсотків  суми – кошти місцевого бюджету. Кошти  під реалізацію цих проектів вже закладені в бюджетах району та області.

У ході дискусії від представників громадських організацій поступила низка пропозицій щодо ремонту аварійних відтинків доріг, залучення інвесторів, майбутньої долі приміщення кінотеатру в м. Сокаль,  як боротися з борщовиком та інше.

Очільники Сокальщини вислухали думки та пропозиції членів громадської ради,  задекларували підтримку громадських ініціатив заради спільної праці для розвитку району, й запевнили, що  на районному рівні влада сприятиме вирішенню всіх проблем, з якими до неї звертатимуться громадські активісти.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.