Про економіку

Громади ознайомлюють з механізмами підтримки у впровадження енергоощадних заходів: семінар провели в Мостиській міській ОТГ

18 листопада з метою популяризації механізмів Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки, департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства облдержадміністрації провів навчальний семінар в Мостиській міській об’єднаній територіальній громаді.

До участі в заході запросили представників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, закладів бюджетної сфери, кредитно-фінансових установ тощо.

Під час семінару начальник управління енергоефективності Микола Вознюк ознайомив присутніх з механізмом підтримки населення області у впровадженні енергоощадних заходів та заходів, що передбачають використання відновлюваних джерел енергії.

Представників бюджетних установ ознайомили із системою енергетичного менеджменту, присутнім презентували кращі практики впровадження енергоощадних заходів в бюджетних установах області.

Про Програму «Енергодім», яка реалізується ДУ «Фонд енергоефективності», а також підтримку у впровадженні енергоефективних заходів з обласного бюджету поінформували представників ОСББ.

Громади ознайомлюють з механізмами підтримки у впровадження енергоощадних заходів: семінар провели в Мостиській міській ОТГ

Голос Сокальщини на GoogleNews