Про економіку

Яворівщина і Мостищина об’єднує співпрацю

4 серпня 2020 року перший заступник Яворівської районної державної адміністрації Віталій Денега, заступник голови Яворівської районної державної адміністрації Володимир Дзюнька та керівник апарату Яворівської районної державної адміністрації Зоряна Мірило та начальник фінансового управління Надія Горох зустрічали першого заступника Мостиської районної державної адміністрації Івана Горона, заступника голови Мостиської районної державної адміністрації Андрія Тиндика.

Оскільки уряд дозволив утворення укрупненого прикордонного Яворівського району, до якого увійшли Яворівська, Новояворівська, Івано-Франківська, Мостиська, Шегинівська та Судововишнянська ОТГ.

Тому під час зустрічі обговорили шляхи налагодження майбутньої співпраці у межах одного об’єднаного Яворівського району.

Робоча зустріч виявилася досить цікавою та корисною для двох адміністрацій, адже було про що поспілкуватись, тому що всі роблять одну і ту ж роботу.  Взаємодія з колегами та обмін досвідом допомагає генерувати нові ідеї та втілювати їх у життя.

Також за «круглим» столом, відбулось обговорення спільних питань, які входять до компетенції працівників райдержадміністрації, та поділились досвідом їх реалізації.

Перебуваючи на Яворівщині, гості з Мостищини відвідали історико-етнографічний музей «Яворівщина», який майже 20 років спрямовує свої зусилля на збереження та популяризацію самобутнього спадку нашого народу, долучає всіх до пізнання культурно-історичного надбання Яворівщини.

В підсумку сторони домовились про повторну зустріч на Мостищині щоб продовжити знайомство з майбутнім територіально цілісним районом

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.