Про економіку

У департаменті фінансів Львівської ОДА озвучили видатки на одного мешканця у територіальних громадах Львівщини

У департаменті фінансів Львівської ОДА детально розглянули видатки на одного мешканця відповідної територіальної громади.

За підсумками першого кварталу з бюджетів територіальних громад проведено видатків у сумі 4 771 млн грн, у т.ч. за загальним фондом – 4 314 млн грн та 457 млн грн – спеціальним фондом. Середній обсяг видатків по усіх 73-х громадах Львівщини, із розрахунку на одного мешканця становив 1899 гривень.

Лише у 13-ти громад (18% від загальної кількості) показник видатків на одного мешканця перевищує середній. Зокрема у Славській ТГ цей показник становить понад 3000 грн та більше 2000 грн/меш у Львівській, Пустомитівській, Великолюбінській, Мурованській, Сколівській, Червоноградській, Жовтанецькій, Самбірській, Бродівській, Підберізцівській територіальних громадах, а у Радехівській і Заболотцівській – 1953 грн/меш та 1905 грн/меш відповідно. Найменший показник у Поморянській ТГ – 1080 грн/меш та дещо більший у Новороздільській, Добромильській та Меденицькій територіальних громадах.

«Наголошуємо, що позаду лише перший квартал року. Для покращення своїх результатів у майбутньому, потрібно працювати та наздоганяти, адже видатки бюджету на відміну від доходів можна віднести до бюджетних стимулів. І якщо їх раціонально вкласти, позитивний результат незабаром обов’язково буде, у т.ч. і у вигляді додаткових надходжень – що й буде правильним рішенням», – зазначив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.