Головна / Про економіку / Як оформити кредитну картку?

Як оформити кредитну картку?

Кредитна карта є спеціальним видом банківських карт. Основна їх відмінність від інших карт полягає в тому, що розрахунки кредиткою відбуваються тільки за рахунок банку. З цією метою попередньо складається кредитний договір між банком і клієнтом, в якому встановлюються межі витрати коштів (ліміт), умови використання, обслуговування, обов'язки та відповідальність сторін та інше. Багато пунктів договору будуть залежати від платоспроможності конкретного клієнта.

Не варто плутати кредитки з дебетовими картками, за якими можливий овердрафт – ситуація, коли розрахунок відбувається за рахунок банку, при вичерпанні залишку коштів клієнта на картці.

Але будьте уважні при оформленні кредитки. Обов'язково читайте всі пункти договору. Це дуже важливо. Тут як на дорозі – не впевнений, не обганяй. Якщо ви будете діяти несвідомо, то це буде коштувати дуже дорого і платити повинні будете тільки ви. Пам'ятайте, що основний прибуток банку доводиться не на відсотки по кредитах, як дивно це не звучало б. Найбільше коштів банки отримують за погашення штрафів, які нараховуються при простроченні обов'язкових платежів по кредитах. Не можна легковажно ставитися до кредитів. Вони добре допомагають в екстрених ситуаціях, коли більше ніде отримати необхідну суму, але забувати про них ні в якому разі не можна.

Кредитні картки є своєрідною заміною споживчих кредитів, дозволяючи в будь-який зручний для вас час перевести в готівку здійснити оплату на будь-яку суму (яка не э вищою встановленого ліміту), значно спрощуючи процес проведення фінансових операцій як для банку, так і для клієнтів. Багато людей вже оцінили переваги кредиток. Для спрощення підрахунку всіх результатів за операціями з грошовими коштами можна використовувати онлайн сервіселектронна бухгалтерія, яким ви можете скористатися з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!