Про економіку

Як стати власником МАФу без зайвих зволікань

Київські міська влада має намір полегшити життя своїм підприємцям і спростити процедуру подачі документів для установки малих архітектурних форм, простіше кажучи ларьків і МАФів. Згідно з їх обіцянкам, заявку і документи можна буде подати через Інтернет і п'ять-сім днів очікувати її розгляду.

Поки ж цього не сталося, найбільш швидкий спосіб для підприємця відкрити маленький магазинчик – це купити торгову площу або взяти її в оренду.

Не дивлячись на достаток інформації про що здаються в оренду і продаються комерційних об'єктах, щось вартісне знайти дійсно складно. Інтернет переповнений різного роду оголошеннями, серед яких можна заблукати і розгубитися. Можна перелопатити десятки оголошень, перш, ніж на тому кінці об'явиться дійсно власник торгового приміщення.

Для підприємця, який вирішив почати свою справу або розширити вже існуюче, щоб зняти в оренду або купити торгову площу можна скористатися базою даних по нерухомості від власників.

Що є ця база? І що вона з себе представляє?

Вище згадувалося, що величезна кількість інформації в Інтернеті не має на увазі її якість. Так само справа йде і з періодичними виданнями. Як правило, газети оголошень передруковують одні й ті ж оголошення з номера в номер. І виходить так, що навіть якщо об'єкт зданий або проданий, він все одно виходить як актуальний.

Бази даних з нерухомості випускаються в основному для роботи ріелторів. Але можна підписатися і будь-якому охочому, оплативши тільки абонплату на місяць. Інформація сюди збирається з різних джерел. Приміром, співробітниками ІС Realtor продзвонювати кожен об'єкт з численної інформації, що надійшла з різних джерел. За останній місяць тут можна знайти 63 торгових приміщення, які здаються в оренду по Києву.

З них МАФи від 5 до 15 квадратних метрів здаються за ціною 3500-4000грн на місяць, Від 20 до 30 кв. метрів здаються в середньому за ціною 5000-8000 грн на місяць.

Купити маленький магазинчик або ларьок можна від 3200 у.о. В середньому ж вартість покупки становить 10000 – 11000 у.о. За останній місяць інформаційною базою Realtor випущено 31 торгову площу.

Вибір об'єктів дозволяє будь-якому що підписався знайти щось на свій смак. Мало того, підписавшись, клієнт буде отримувати не тільки інформацію з торговельних приміщень, але також офіси, квартири, та іншу нерухомість від власників.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.