Головна / Про економіку / Кожен може долучитися до створення служби фінансових розслідувань

Кожен може долучитися до створення служби фінансових розслідувань

У рамках комплексного плану змін у податковій системі Прем'єрміністр України Арсеній Яценюк доручив Першому заступнику голови Державної фіскальної служби України розробити концепцію нового відомства  Служби фінансових розслідувань України. Це буде підзвітний Кабінету Міністрів України орган, який замінить органи Державної фінансової інспекції, підрозділи податкової міліції, Міністерства внутрішніх справ України та Служби безпеки України, що протидіють злочинам у сфері економіки. Нова служба поєднуватиме контрольноперевірочні функції та функції досудового розслідування у сфері запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями.

Проект відповідного Закону пройшов експертизу Міністерства юстиції України і після Всеукраїнських громадських обговорень, з урахуванням пропозицій громадських інституцій та бізнесструктур, має бути проголосований у Верховній Раді.

Запрошуємо усіх небайдужих ознайомитись з проектом Закону "Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями" та відповідними поправками до супутніх законів на сайті Державної фіскальної служби України (www.minrd.gov.ua) та долучитися до процесів напрацювання концепції Служби. Зауваження та пропозиції можна надсилати на адресу: v.khomenko14@gmail.com

Олег СОЛЬВАР,
в. о. начальника Сокальської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eleven − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!