Про економіку

В бюджеті Сокальського району недостатньо коштів для фінансування Соснівки

Керівник фінансового управління Сокальської РДА Галина Леонова проаналізувала бюджет Соснівки та Сокальського району

7 листопада у Соснівці відбулась чергова сесія міської ради, під час якої керівник фінансового управління Сокальської РДА Галина Леонова, проаналізувавши бюджет Соснівки та Сокальського району розповіла, які зміни можуть чекати Соснівку з 1 січня 2020 року. Вона зауважила, що з Нового року бюджет Сокальського району повинен забезпечувати існування бюджетних установ і міста Соснівка. Цьогоріч субвенція на Сокальський район надійшла у розмірі 15 млн 938 тис грн. Це з урахуванням Соснівки. Дохідна частина міста наразі складає 7 млн 200 тис – це податки. Також вона підкреслила, що фінансове управління розрахувало субвенції з державного бюджету, серед врахованих і освітянські субвенції. Керівник фінансового управління Сокальської РДА довела присутніх до відома, що субвенція на охорону здоров’я надходитиме в розмірі 1 млн 997 тис грн.

Бюджет на 2020 рік по Сокальському району виходить з дефіцитом у 20 мільйонів

За словами, Галини Леонової його не можна приймати, адже дохідна та видаткова частина повинні бути рівними. Тому, оптимальним рішенням буде віднайдення джерела, яке покриє дефіцит. Керівник фінансового управління Сокальської РДА Галина Леонова, зауважила, що на рівні Сокальської РДА неодноразово скликались наради, на яких були присутні депутати та представники Соснівки. На нарадах обговорювались проблеми бюджету та шляхи їх вирішення. Від так, 1 листопада,  в ході наради обговорювалися питання перспективи фінансування Соснівської міської лікарні у 2020 році з районного бюджету Сокальського району.

Заклади освіти такі як школи та позашкільні заклади фінансуватимуться через головного розпорядника коштів комунальну установу Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району», натомість заклади дошкільної освіти будуть фінансуватись з міської ради, за рахунок субвенції, яка буде передаватись з районного бюджету.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.