Про економіку

Компанія зі Швейцарії бажає інвестувати у новий завод на Львівщині 250 мільйонів євро

світлина – ілюстративна

Компанія «Свісс Кроно» готова інвестувати 250 мільйонів євро у новий завод на Львівщині

На зустрічі з головою Львівської ОДА Максимом Козицьким 28 квітня представники компанії повідомили, що звернулися до місцевої громади щодо виділення земельної ділянки поруч вже з діючим заводом. В нове виробництво готові інвестувати 250 млн євро.

«Ми абсолютно «за» розширення виробництва. Адже реалізація такого проєкту дозволить створити нові робочі місця, суттєво збільшити надходження до місцевих бюджетів. Ми будемо сприяти цьому проєкт на всіх рівнях», – зазначив під час зустрічі Максим Козицький.

За словами керівника ТОВ «СВІСС КРОНО»  Анджея Зайонса, при успішному проходженні всіх процедур, передбачених законом, новий завод може запрацювати у 2023-2024 рр.

Із трьох заводів компанії, розташованих в Україні, один розміщений у м. Кам’янка-Бузька, і зараз компанія планує розширити виробництво у місті. За умови успішного проходження всіх процедур, передбачених законом, новий завод може запрацювати у 2023-2024 роках.

Представники компанії звернулися до місцевої громади щодо виділення земельної ділянки поруч вже з діючим заводом. Водночас голова Львівської ОДА Максим Козицький пообіцяв сприяти цього проєкту на всіх рівнях. Таку ж позицію висловила голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула.

прес-служба ЛОДА

ТОВ «СВІСС КРОНО» – компанія, що входить до швейцарської групи Swiss Crono Group і займається виробництвом меблевих плит, ОСБ-плит, підлогового покриття, інтер’єрних матеріалів. З трьох заводів компанії, розташованих в Україні, один розміщений у м. Кам’янка-Бузька, і зараз компанія планує розширити виробництво саме на Львівщині. 

Голос Сокальщини на GoogleNews