Про економіку

Конкурсна комісія визначила сільгоспвиробників Львівщини, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету

20 вересня під головуванням заступника голови Львівської ОДА Віталія Загайного відбулось засідання конкурсної комісії з виконання Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства на Львівщині на 2021 – 2025 роки. 

Члени комісії заслухали заявки учасників та визначили сільгоспвиробників, які отримають додаткове фінансування з обласного бюджету.

«На засідання Комісії ми домінували проєкти з тваринництва та виробництва молока, що є одним з пріоритетів у реалізації Стратегії розвитку сільського господарства на Львівщині. Ця Комплексна програма націлена на підтримку дрібного та малого сільгоспвиробника та є доповненням до державної програми з підтримки агропромислового комплексу. Програма передбачає дев’ять фінансових інструментів, загальним обсягом фінансування 20,3 млн гривень у 2021 році», – повідомив Віталій Загайний.

Члени комісії розглянули 18 конкурсних заявок на загальну суму 5,6 мільйони гривень.

Заявки учасників були розподілені за п’ятьма  напрямками:

  1. відшкодування відсотків за залученими кредитами,
  2. надання пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів,
  3. відшкодування вартості основних засобів, поголів’я великої рогатої худоби для сімейних фермерських господарств (СФГ),
  4. субвенція органів місцевого самоврядування на заходи з покращення пасовищ;
  5. відшкодування вартості сертифікації органічного виробництва.

За результатами засідання, члени конкурсної комісії визначили шість сільгоспвиробників, що отримають фінансову підтримку у вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів на загальну суму в 4 млн 280 тисяч гривень. Вказані сільгоспвиробники займаються вирощування зернових та молочним скотарством.

Фінансова підтримка переможцям конкурсу бізнес-планів передбачає, що вони мають повернути кошти терміном до 5-ти років.

Разом з тим, на засіданні розглянули пропозиції органів місцевого самоврядування на заходи з поліпшення громадських пасовищ. На це спрямують більш як 960 тисяч гривень для чотирьох територіальних громад.

Конкурсна комісія визначила сільгоспвиробників Львівщини, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету Конкурсна комісія визначила сільгоспвиробників Львівщини, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету Конкурсна комісія визначила сільгоспвиробників Львівщини, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету Конкурсна комісія визначила сільгоспвиробників Львівщини, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету Конкурсна комісія визначила сільгоспвиробників Львівщини, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету Конкурсна комісія визначила сільгоспвиробників Львівщини, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету Конкурсна комісія визначила сільгоспвиробників Львівщини, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету Конкурсна комісія визначила сільгоспвиробників Львівщини, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.